Mt 125 vs Honda CBR 125

Daha fazla  
A1 ehliyete hangisi daha guzelTüm yonleriyle? Bütçem 100K. Artar azalir cok makasi acmam ben. CBR hastasiyim. CBR dusunuyorum. Arkadas mt de iyidir dedi. Siz ne dersiniz? CBR Sport oldugunu biliyorum. Boyum 1.80 sorarsaniz diye diyeyim.

Hocam birisi naked birisi racing bana soracak olursanız 2015 bir CBR alırdım hem dengeli hem de güzel gözüküyor.

Cbr temizini bulmak zordur bulursan kaçırma, mt125 fiyatları anormal diye hatırlıyorum isterseniz honda cb125r'a da bakabilirsiniz onun yerine.

Merhaba, Honda CBR125R'ın temizini bulabilirseniz alın. Fakat çok kolay bulamazsınız ve fiyatları biraz uçuk Honda CBR125R'ın, ve MT 125 çok güzel bir motor. Başlangıç motoru olarak üzmez. Bu devirde MT 125 alınır, iyi sürüşler.

Türkiye piyasasında en iyi 125CC motorun GSX-r 125 olduğunu düşünüyorum fakat parça fiyatları hakkında bilgim yok ikisi arasından tercihim eğer parayı verebiliyorsam MT-125 olurdu.

Aradaki fark nedir hocam CBR ve CBR r ile.

CBR temizini bulmak zordur bulursan kaçırma, MT125 fiyatları anormal diye hatırlıyorum isterseniz Honda CB125R'a da bakabilirsiniz onun yerine.

Merhaba, Honda CBR125R'ın temizini bulabilirseniz alın. Fakat çok kolay bulamazsınız ve fiyatları biraz uçuk Honda CBR125R'ın, ve MT 125 çok güzel bir motor. Başlangıç motoru olarak üzmez. Bu devirde MT 125 alınır, iyi sürüşler.
Cbr nin ayri bir havasi var bana gore ben hondaciyim ama yinede sorayim dedim

Türkiye piyasasında en iyi 125CC motorun GSX-r 125 olduğunu düşünüyorum fakat parça fiyatları hakkında bilgim yok ikisi arasından tercihim eğer parayı verebiliyorsam MT-125 olurdu.

Aprilla en iyisi değil mi hocam 190 goruyordu herhalde 125 CC.

Hocam birisi naked birisi racing bana soracak olursanız 2015 bir CBR alırdım hem dengeli hem de güzel gözüküyor.

Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı