MTA "Bir problemle karşılaştı" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

MemoDede321

Decapat
RAM
16 GB
Ekran kartı
Gtx 1650 Super
Anakart
Gigabyte A320M-S2H
İşlemci
Ryzen 3 3100
Merhaba değerli forum yetkilileri. Son 2-3 gündür almaya başladığım bir hatayı size açıklamak istiyorum. MTA oyununda sunucuya her giriş yaptığımda ya beni sunucuya giriş sağlandığı gibi ya da oyunda 5 10 dakika geçirdikten sonra atmaya başladı. Bu sorun daha önceden yoktu ve sistemim MTA oyunu için oldukça yeterli sistem özellikleri ve aldığım hata aşağıda mevcut. Yardımcı olun arkadaşlar GTA San Andreas'ım orijinal ve ne yaptıysam olmadı. Sürücülerimin hepsi güncel. MTA'yı sildim tekrar yükledim, GTA SA exe dosyasını silip geri yükledim yine olmadı aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım yardımcı olursanız sevinirim.

1657459258976.png

1657459273023.png

1657459304175.png

Hocam şöyle söyleyeyim bu problem ilk çıktığında oyunu korsan olarak oynuyordum daha sonrasında Steam'deki versiyonundan oynamaya başlayınca da aynı hatayı verdiğini fark ettim.

Siz tekrar korsanı deneyin. Oyun modlu değil değil mi? Sa dosyaları temiz? Dosya doğrulamaya yapıp tekrardan deneyin.

Doğrulama yaptım oyunda herhangi bir mod yok sa dosyaları tamamen temiz hocam korsan olanından da girdim tekrar aynı hatayı vermekte.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamaninda bu videoyla hem kendi problemimi hem de bir arkadaşın problemini çözmüştüm bir dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamaninda bu videoyla hem kendi problemimi hem de bir arkadaşın problemini çözmüştüm bir dene.
Hocam inanır mısın bu uyumluluk olayını da en az 5 6 kere denedim fakat bu da çözmedi sorunumu

Garip. Hangi sunuculara girdiniz hocam pek

Unicorn Roleplay Adlı Sunucuda Hep Oynuyordum hiç Sorun yoktu şu son 2-3 gün hata vermeye başladı daha önce always roleplay kızıl roleplay gibi sunucularda da oynadım onlarda da sorun yoktu fakat şu an sadece unicorn da değil her sunucuda ismimi şifremi girdiğim gibi crash verip oyundan atmakta

Arkadaşlarş u durumu yaşayan başka kimse yok mu

Son düzenleme:
Unicorn roleplay adlı sunucuda hep oynuyordum hiç sorun yoktu şu son 2-3 gün hata vermeye başladı daha önce always roleplay kızıl roleplay gibi sunucularda da oynadım onlarda da sorun yoktu fakat şu an sadece unicorn da değil her sunucuda ismimi şifremi girdiğim gibi crash verip oyundan atmakta.

Arkadaşlarş u durumu yaşayan başka kimse yok mu?

Çözdün mü sorunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı