MTA durduk yere donuyor

XoreXTago

Decipat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben MTA oynuyorum ve neden SE bir anda donuyor ve sadece bilgisayarı yeniden başlattım zaman düzeliyor ne yapmam lazım? Not: Oyun donuyor Windows tuşu CRT+alt+del tuşları çalışıyor ama ne yaparsam oyun ekranından çıkamıyorum ve ekranda oyun dona kalıyor anca bilgisayarı yeniledim zaman düzeliyor.

Sistem:
RAM: 2x2 4 DDR2.
SSD veya HDD modeli: Samsung 750 GB HDD: Hıksemı 240 GB SSD.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT.
Anakart modeli: BIOSTAR G31-M7-te
İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q9400 2.66 GHz.

Kanka zaten mta eski bir oyun ve birçok sunucuda aşırı mod kullanımı var, bilgisayarın düşük seviyeli (benimkide öyle kasıyor ve donuyor) böyle şeylerin yaşanması normal bence.

Öncelikle merhaba. Ben MTA oynuyorum ve neden SE bir anda donuyor ve sadece bilgisayarı yeniden başlattım zaman düzeliyor ne yapmam lazım? Not: Oyun donuyor Windows tuşu CRT+alt+del tuşları çalışıyor ama ne yaparsam oyun ekranından çıkamıyorum ve ekranda oyun dona kalıyor anca bilgisayarı yeniledim zaman düzeliyor.

Sistem:
RAM: 2x2 4 DDR2.
SSD veya HDD modeli: Samsung 750 GB HDD: Hıksemı 240 GB SSD.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT.
Anakart modeli: BIOSTAR G31-M7-te
İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q9400 2.66 GHz.
Öncelikle MTA dediğimiz oyun bazı sunucularına göre sistem değişikliği gösterebilir. Günümüzde sunucu dosyaları 1-2 GB'ı aştığı için sunucuya girdiğinde binlerce mod görebilirsin. Kasmanın sebebi de budur. Ayrıca optimizasyonu leş gibi bir oyundur kendisi o yüzden donması gayet normal.

Öncelikle MTA dediğimiz oyun bazı sunucularına göre sistem değişikliği gösterebilir. Günümüzde sunucu dosyaları 1-2 GB'ı aştığı için sunucuya girdiğinde binlerce mod görebilirsin. Kasmanın sebebi de budur. Ayrıca optimizasyonu leş gibi bir oyundur kendisi o yüzden donması gayet normal.
Donma şöyle bişi oyundan ses geliyor ama ekran donuyo anca res attım zaman düzeliyor pc ye.

Anladık hocam, sistem yetersiz ve eğer İrp gibi sunucularda oynuyor iseniz çok fazla mod bulunduğu için sisteminiz yorulacaktır. Bilgisayarı yükseltebilirsiniz.

Geri
Yukarı