MTA polis mülakatı sorularına nasıl cevap verilmeli?

Alpscape

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12450H
16GB 3200MHZ Ram
GTX1650
Excalibur G770
Merhaba, MTA'da hard roleplay'de polis alımına katılacağım. Başvuru formunda birkaç soru sormuşlar, bunlara nasıl cevap verebilirim? Aklıma hiçbir şey gelmedi.

Kabulünüz durumunda Polis Meslek Yüksekokulu'nda eğitim göreceksiniz, bu eğitimin ardından Vatan Emniyet içinde memur olarak saha içinde eğitim göreceksiniz. Bu uzun süreçten başarılı çıkacağınıza inanma sebebiniz nedir? Bir motivasyonunuz var mı, varsa ne?
(Minimum 50 kelime)

Polis olmanın size katacağı şeyler nelerdir? (Minimum 25 kelime) *

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard-rp sorularına bak arkadaş, bunları senin kendin cevaplaman ve rol gidişatına göre cevap vermen gerekiyor.
Hard-rp rahatça oynadığına göre Roleplay'e hakim olduğunu düşünüyorum. "İC" karakterini nasıl canlandırıyorsan öyle cevap ver.

Merhaba, MTA'da hard roleplay'de polis alımına katılacağım. Başvuru formunda birkaç soru sormuşlar, bunlara nasıl cevap verebilirim? Aklıma hiçbir şey gelmedi.

Kabulünüz durumunda Polis Meslek Yüksekokulu'nda eğitim göreceksiniz, bu eğitimin ardından Vatan Emniyet içinde memur olarak saha içinde eğitim göreceksiniz. Bu uzun süreçten başarılı çıkacağınıza inanma sebebiniz nedir? Bir motivasyonunuz var mı, varsa ne?
(Minimum 50 kelime)

Polis olmanın size katacağı şeyler nelerdir? (Minimum 25 kelime) *
Kişiden kişiye değişir de, dedim MTA ne yeni kurum falan mı kuruldu. Yani random atmak da yasak ki şimdi. :D

Geri
Yukarı