MTA serveri ile ilgili bazı sorular

AKADAG

Hectopat
MTA oyununu bir süredir oynuyorum, ve kitlesinin çok kötü olduğunu, serverlerin kötü olduğunu hatta bu yüzden kitlesinin kötü olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlar hiçbir MTA sunucusunda hard RP veya düzen yok! Ben bu düzeni ve hard RP'yi getirmek istiyorum.

-Server için VDS mi önerirsiniz yoksa normal oyun hosting mi?
-Hazır bir script alıp bunu düzenletmem ne kadar mal olur.

Sistemde donate sistemi olmayacak, yani benim bir kazancım olmayacak tamamen eğlence için açacağım, adam sunucuya hard RP yazıyor ama bir giriyorsun 2 tane ateş ettiğinde ban yiyorsun, arkadaşlar hard RP bu değildir, gerçek hayatta ban mı yiyorsunuz? Gereken şey mahkemelere çıkartılıp yargılanmaktır. Gerçek hayatta böyle olur hayattan banlanmazsınız. Küfür etti diye banlayamazsın para cezası kesersin. Araba çaldı diye banlayamazsın yargılarsın mahkemelerde. Diyeceklerim budur.

MTA oyununu bir süredir oynuyorum, ve kitlesinin çok kötü olduğunu, serverlerin kötü olduğunu hatta bu yüzden kitlesinin kötü olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlar hiçbir MTA sunucusunda hard RP veya düzen yok! Ben bu düzeni ve hard RP'yi getirmek istiyorum.

-Server için VDS mi önerirsiniz yoksa normal oyun hosting mi?
-Hazır bir script alıp bunu düzenletmem ne kadar mal olur.

Sistemde donate sistemi olmayacak, yani benim bir kazancım olmayacak tamamen eğlence için açacağım, adam sunucuya hard RP yazıyor ama bir giriyorsun 2 tane ateş ettiğinde ban yiyorsun, arkadaşlar hard RP bu değildir, gerçek hayatta ban mı yiyorsunuz? Gereken şey mahkemelere çıkartılıp yargılanmaktır. Gerçek hayatta böyle olur hayattan banlanmazsınız. Küfür etti diye banlayamazsın para cezası kesersin. Araba çaldı diye banlayamazsın yargılarsın mahkemelerde. Diyeceklerim budur.
Böyle bir server kuracaksanız hem rol seviyesi iyi hem de tanıdığınız bu işi iyi yapan ve egolu olmayan kişilerden oluşan bir ekip kurun. Bu sayede çok rahat halledersiniz her şeyi.

MTA da bunu gerçekleştiremezsin, denendi fakat olmadı yani uğraşma. Hard Roleplay oynamak istiyorsan SAMP indir bir sunucuya gir oyna.
İyi bir ekip kurabilirse her şeyi yapar. Önceden argos roleplay vardı 150+ kişi oynuyodu ortalama ve rol seviyesi MTA'ya göre baya iyiydi, ama sonradan adminler ve scripter yüzünden server 2-3 ay içerisinde falan battı.

Yeni konular

Geri
Yukarı