MTA sunucusu açılmıyor

swazy

Zeptopat
Daha fazla  
MySQL vs. her şeyi kurdum ama aşağıdaki:

image.png

Hatayı veriyor, nasıl düzelteceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum MTA sunucusunun MySQL ile iletişiminde "Protocol Error (60)" hatası alıyorsanız, bu genellikle MySQL konfigürasyonundan kaynaklanır. Öncelikle MySQL bağlantı ayarlarınızı kontrol edin, doğru port ve diğer bağlantı bilgilerini kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, güvenlik duvarı veya antivirüs yazılımının MySQL iletişimini engellemesini engellemek için güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin. Eğer sorun devam ederse, MySQL hata günlüklerini kontrol ederek daha fazla ayrıntı elde edebilirsin.

Dostum MTA sunucusunun MySQL ile iletişiminde "protocol error (60)" hatası alıyorsanız, bu genellikle MySQL konfigürasyonundan kaynaklanır. Öncelikle MySQL bağlantı ayarlarınızı kontrol edin, doğru port ve diğer bağlantı bilgilerini kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, güvenlik duvarı veya antivirüs yazılımının MySQL iletişimini engellemesini engellemek için güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin. Eğer sorun devam ederse, MySQL hata günlüklerini kontrol ederek daha fazla ayrıntı elde edebilirsin.

Deneyeceğim.

Geri
Yukarı