Mtb için fullface kask önerisi

Brandx öneririm, 100%100 öneririm, fox öneririm, leatt öneririm. Bana kalırsa yarım enduro kaskları daha iyi.

Ayrıca aliexden kask almayın hava kanalları çakma oluyor ve tek düşüte paramparça oluyorlar.
Hocam konuyu hortlattım ama Aliexpress'de DOT sertifikalı, ABS + PC malzemeli full face kask buldum. Bütçem çok olmadığı için bunu tercih ettim. Kötü müdür?

Hocam konuyu hortlattım ama Aliexpress'de DOT sertifikalı, ABS + PC malzemeli full face kask buldum. Bütçem çok olmadığı için bunu tercih ettim. Kötü müdür?
Ben de almanyadan MT mıydı neydi o kask aldım çok hoştu hocam. Kaça aldınız siz? Almadıysanız atayım linki.

Hocam çok çok alakasız olacak üzgünüm fakat, halen Arctic F140 fan satıyor musunuz? Önceki konuya yazmaya çalıştım fakat yazamadım. Eğer F140 modeliyse almak istiyorum

Merhaba bende Full face kask almayı planlıyorum marka ve kaliteleri hakkında pek bir bilgim yok internette bu kaskı buldum önerir misiniz kalitesi sağlamlığı iyimidir
Hocam bunu aldıydım 2 yıla evvel, konforsuz ve komple plastik incecik. Önermem. 2. El düşünürseniz Orijinal MT kaskı almıştım artık ihtiyacım yok.

Geri
Yukarı