Muay Thai için 800 TL'ye eldiven önerisi

Xqoar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Mt'ye başladım ve onun için eldiven alacağım fakat bir türlü karar veremedim. Salonda Pars'ın eldivenini satıyorlar 800 TL'ye aynı eldiven internette 400 TL civarı. O yüzden salondan almak istemedim. 400 TL olan bir eldivene 800 vereceğime internetten almayı düşündüm. O yüzden sizden birkaç öneri isteyeceğim. Şu anlık 800-900 civarlarında bir eldiven almayı planlıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Ucuza Dragon Black Mamba, Dragon Yakuza, Dragon Bazooka bak. Diğer ucuz modeller genelde tırt.
800-1000 arası arıyorum hocam önerebileceğiniz modeller bunlar mıdır?

Ucuza Dragon Black Mamba, Dragon Yakuza, Dragon Bazooka bak. Diğer ucuz modeller genelde tırt.
Birde 175 Boy 17 yaş için kaç oz önerirsin.

800-1000 arası arıyorum hocam önerebileceğiniz modeller bunlar mıdır?
Dost bunların altı genelde çok iyi ürünler olmuyor. Yazdıklarımın hepsini bizzat kullandım hatta şu an evde Yakuza var. Aslında bunlarda inanılmaz eldivenler değil. Fakat Türkiye boks eldivenleri konusunda çok ama çok geride olduğu için bunları alabiliyoruz. Kaliteli ürünler de öğrenci isen alabileceğin fiyatların üstünde.

Birde 175 Boy 17 yaş için kaç oz önerirsin.
Maçlara gireceksen sabit oz var. Kickboks'da 10 oz du (minikler hariç). Muay Thai'da büyük ihtimal 10 oz dur ama yine de sen hocana sor. Eğer girmeyceksen tavsiyem yine 10 oz. Ayrıca şunu belirteyim, oz büyüklük değil eldivenin ağırlığıdır.

Dost bunların altı genelde çok iyi ürünler olmuyor. Yazdıklarımın hepsini bizzat kullandım hatta şu an evde Yakuza var. Aslında bunlarda inanılmaz eldivenler değil. Fakat Türkiye boks eldivenleri konusunda çok ama çok geride olduğu için bunları alabiliyoruz. Kaliteli ürünler de öğrenci isen alabileceğin fiyatların üstünde.

Maçlara gireceksen sabit oz var. Kickboks'da 10 oz du (minikler hariç). Muay Thai'da büyük ihtimal 10 oz dur ama yine de sen hocana sor. Eğer girmeyceksen tavsiyem yine 10 oz. Ayrıca şunu belirteyim, oz büyüklük değil eldivenin ağırlığıdır.
Hah tamam bende öyle okudum birkaç yerde emin olamamıştım şuan bazooka ve yakuza arasında kaldım hangisi alayım sizce hocam.

Geri
Yukarı