Muazzam bir Web sitesi Tasarımı için A'dan Z'ye Program önerisi

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Belki de hayatımın dönüm noktasını belirleyecek bir karar vereceğim bugün.
Temelde programlama ve veri tabanı hakkında başlangıç seviyesinde bir bilgiye sahibim.
Bugün mükemmel bir telefona ‘iPhone 14 Plus' ve harika i5 işlemcili bir bilgisayara sahibim.
Bugün imkanı olmayıp bunlara sahip olamayan yüzlerce kişi var.
Neden bu imkanımı fırsata çevirmiyorum?
Artık gerçekten bir market zincirinde kasiyerlik yapıyorum bu beni gerçekten çok yoruyor. Beyin kapasitemi insanların aldığı yağ ve pirinçle sınırlıyorum. Ben eminim ki bugün benim kadar ileri görüşlü bir kişi az vardır.

Size soruyorum arkadaşlar programlama ile ilgili bir Web sitesi yapmayı ve bu siteye günlük Max 1-2 içerik girerek bir gelecek inşa etmeliyim.
Eminim ki başaracağıma inanıyorum sadece sizin gibi bu işe ömrünü adamış insanlara sormak istiyorum. Doğru programlamaya başlamak için güzel bir web sitesi tasarlamak için ilgili PNG dosyalarını tasarlayabileceğim bir program ve ilgili sitesi için hangi dili öğrenmeye ve hangi programda kodlamaya başlamalıyım?

Kendinizi bilgisayar ile sınırlamayın. İnsanlar tabletlerden hangi programı kullanıyor bilmiyorum ama insanlar çok güzel logolar ve arka plan resimleri tasarlıyor. Bu yapacağım site öyle bir site olmalı ki standartın dışında beni yansıtan bir site olmalı. Kendimi geliştirmek istiyorum.

Böylelikle erkek kardeşlerimin sen 10.000₺ çalışan bir zavallısın kelimeleri ve türevlerini onlara gün geldiğinde yedirmek istiyorum.

Şunu sormak istiyorum 24 yaşındayım geç mi kaldım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenmek hiçbir yaş için geç değildir.

Tasarım için, tarayıcı tabanlı figma, canva kullanabilirsin.
Masaüstü tabanlıda Photoshop ve Illustrator kullanabilirsin.
Web sitesi tasarlamaya gelecek olursak, her sitenin atası html'i öğrenmekle başla.

Öğrenmek hiçbir yaş için geç değildir.

Tasarım için, tarayıcı tabanlı figma, canva kullanabilirsin.
Masaüstü tabanlıda Photoshop ve Illustrator kullanabilirsin.
Web sitesi tasarlamaya gelecek olursak, her sitenin atası html'i öğrenmekle başla.
html5 biliyorum aslında. Biraz ileri seviye ile kendimi zorlamak istiyorum. Diyorum ya muazzam bir şey olmalı Java Script için hangi program kullanılmalı? Notpad++ ile bu zamana kader kodlama yazdım.

İlk adım bir yol çizmek, ancak konuda birden fazla alandan bahsetmişsiniz. Web geliştirme, tasarım, girişimcilik vs. Net bir hedef bulursanız ona göre bir yol haritası çizilebilir. Yazılımdan veya tasarımdan ekmek yemek için bu işlere aylarınızı ayırmanız lazım. Gelir aşamasına gelene kadar uzun bir yol var.

html5 biliyorum aslında. Biraz ileri seviye ile kendimi zorlamak istiyorum. Diyorum ya muazzam bir şey olmalı Java Script için hangi program kullanılmalı? Notpad++ ile bu zamana kader kodlama yazdım.
Bootstrap gibi frameworkları kullan. Tasarımı muazzamlaştırıyor. Ben tailwind ve bootstrap kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı