Mücadelenin sonucu: Türkiye 6 Cebelitarık 0

Anlamıyorum yani rakibin kazandıysa tebrik et geç arkadaşım, ne bu düşmanlık? Fenerbahçe 6-0 gibi nadir görülebilecek bir skoru ezeli rakibi Galatasaray'a karşı aldığı için bu heyecanlı derbiyi yok mu sayalım?

Milli Takım maçı sonucunda bile hala takım tartışması yapıyorsunuz. Böyle bir futbol algısı olan ülkede futbolda başarı olmaması normal. Güzel güzel skorla maç kazanmışız, gruptan çıkmayı neredeyse garantilemişiz buna sevineceğimize gidip saçma sapan tartışıyorsunuz. Yazık...

Milli takım maçı sonucunda bile hala takım tartışması yapıyorsunuz. Böyle bir futbol algısı olan ülkede futbolda başarı olmaması normal. Güzel güzel skorla maç kazanmışız, gruptan çıkmayı neredeyse garantilemişiz buna sevineceğimize gidip saçma sapan tartışıyorsunuz. Yazık...

Ben burada sidik yartıştırmıyorum. Ama burada 6 rakamını duyunca saldırılmaya başlanıyor. Ayrıca gruptan çıkmayı garantilemedik. Çünkü Karadağ maçını Türkiye'de berabere kaldık Karadağ'da maç ne olur o bilinmez.

Ben burada sidik yartıştırmıyorum. Ama burada 6 rakamını duyunca saldırılmaya başlanıyor. Ayrıca gruptan çıkmayı garantilemedik. Çünkü karadağ maçını Türkiye'de berabere kaldık karadağ'da maç ne olur o bilinmez.

Belki de bir mucize gerçekleşir Hollandalılar geçemez biz geçeriz.

"Neredeyse" diye belirttim. Ayrıca şu anki durumda en favori biz duruyoruz. 1.likle bile çıkma imkanımız var.

Aynen. 15 dakika sonra Hollanda maçı başlıyor elbette onu da izleyeceğim. Bu senaryonun aynısı Fenerbahçe'nin grubunda yaşanırsa Fenerbahçe gruptan çıkabilir. En favori biz değiliz Hollanda:).ama bizim oynayacağımız Karadağ maçı nispeten Hollanda-Norveç maçından kolay olduğu için minimum playofflara kalma ihtimalimiz yüksek.

@Deniz Eymen Yaz tahminler üzerinden çıkarım yapıyorum. Kahin değilim, Hollanda maçı bitmeden kesin konuşamam zaten. Lakin bizim Karadağ maçını %99 alacağımıza eminim. Şu anki ruhla almamız çok olası duruyor. Ayrıca teknik direktöründe takımı iyi yorumladığını görüyoruz, Burak Yılmaz haricinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı