Mücadelenin sonucu: Türkiye 6 Cebelitarık 0

@Deniz Eymen Yaz tahminler üzerinden çıkarım yapıyorum. Kahin değilim, Hollanda maçı bitmeden kesin konuşamam zaten. Lakin bizim karadağ maçını %99 alacağımıza eminim. Şu anki ruhla almamız çok olası duruyor. Ayrıca teknik direktöründe takımı iyi yorumladığını görüyoruz, Burak yılmaz haricinde.

Bence de yüksek ihtimalle alacağız ama her zaman moralli ve form başlangıcı gibi duran maçlardan sonra bir sürpriz yaşanabiliyor. Ben bunu Fenerbahçe-Antwerp maçının 2. yarısı ve Antwerp-Fenerbahçe maçından sonra Kayserispor ile berabere kaldığımızdan sonra öğrendim. Tabii benim düşüncemde büyük ihtimalle Karadağ galibiyeti ama Karadağ maçında bana göre alacağımız beraberlik veya mağlubiyet sürpriz sonuç değil.

Bence karadağ'ın karadağ'da Hollanda'yı yenmesi hiç sürpriz değil.

Umarım hocam. Umarım karadağ yenerde ''karadağ lideri seçti Türkiye'' diye başlıklar görürürüz gazetelerde.
Klasik renkliler hocam. Şaşırmayın. Milli takımımızın başarısına sevinip geçin :)

Hocam bende GS'liyimde her futbol içeren konuya GS'nin başarılarını söylemiyorum.

Gruptan çıkmak için ne gerekiyor? Ben anlamadım hala.

Karadağ maçını 1-0 bile galip gelirsek Norveç 2.'lik için Hollanda'yı en az 3 farklı yenmek zorunda. Eğer 2. çıkarsak playofflara kalıyoruz. Eğer Hollanda karadağ karşısında berabere kalır veya yenilirse Hollanda'nın Norveç maçında alacağı skora göre dünya kupa'sına direkt katılma imkanımız da bulunucak.

Geri
Yukarı