Müdür yardımcısı kişisel eşyama el koydu

Ablaci

Hectopat
Beden dersindeydik müdür yardımcısı geldi. Bir anda şapkamı kafamdan çekti. Derste takılmaz dedi. Ben de beden dersindeyiz sınıfta işlenen derslerde çıkarıyorum diye. Hoca da çıkışta alırsın dedi. Ben de beden dersindeyiz açık havada niye takmıyorum dedim. Sonra yeni şapka alırsın veya ailen gelir alır dedi. Benim bildiğim okul bitince vermek zorunda sonuçta kişisel eşyam. Okul bitince de vermiyorsa gaspa girer. Öyle değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum? Böyle bir hakkı var mı?

Beden dersindeydik müdür yardımcısı geldi. Bir anda şapkamı kafamdan çekti. Derste takılmaz dedi. Ben de beden dersindeyiz sınıfta işlenen derslerde çıkarıyorum diye. Hoca da çıkışta alırsın dedi. Ben de beden dersindeyiz açık havada niye takmıyorum dedim. Sonra yeni şapka alırsın veya ailen gelir alır dedi. Benim bildiğim okul bitince vermek zorunda sonuçta kişisel eşyam. Okul bitince de vermiyorsa gaspa girer. Öyle değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum? Böyle bir hakkı var mı?

Okul çıkışında vermek zorunda ya da velin gelip alabilir eğer vermezse gasp olur.

Gerçekten bir ülkenin hem öğrencisi hem de hocası bu kadar kalitesiz olamaz.
Sizin hocaya cevap verirken hocaya cevap verme üslubunuz yanlış.
Hocanızın da açık havada olduğunuzdan ötürü inisiyatif alıp sert çıkışmaması gerekirdi.
İki taraf da haksız.

Okul çıkışında vermek zorunda ya da velin gelip alabilir eğer vermezse gasp olur.
Hatta karakola bildirsin hapis cezası alsın adam ister misiniz?
Arkadaşlar gasplık durum yok, okul kurallarında açıkça söyleniyor okul üniforması dışında bir şey giyilmesi yasak diye.

Hocanızın da açık havada olduğunuzdan ötürü inisiyatif alıp sert çıkışmaması gerekirdi.
İki taraf da haksız.

Arkadaşlar gasplık durum yok, okul kurallarında açıkça söyleniyor okul üniforması dışında bir şey giyilmesi yasak diye.
Yasaksa cezası neyse verilir gönderilir. Kimse kimsenin eşyasına el koyamaz. Manevi bir değeri olabilir, o gün ihtiyacı olabilir. Değil müdürün kimsenin birinin eşyasına izinsiz el koymaya hakkı yok.

Yasaksa cezası neyse verilir gönderilir. Kimse kimsenin eşyasına el koyamaz. Manevi bir değeri olabilir, o gün ihtiyacı olabilir. Değil müdürün kimsenin birinin eşyasına izinsiz el koymaya hakkı yok.

Kardeş Amerika'da falan mı okudun şu olayı her öğrenci en az 1 kere yaşamıştır. Niye bu kadar şaşırdın altı üstü şapkayı almış yarın gitsin yanına geri alır zaten

İki taraf da haksız.

Geri vermezse diye dedim. Bir eşyaya el koyup geri vermemek gaspdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gasplık durum olmadığını söylüyorum. Ayrıca okul kurallarına göre okul üniforması dışında bir şeyin giyilmiş olması yasak. Kaç kez direkten döndüm bu olaylardan ötürü.
Manevi bir değeri yahut ihtiyacı varsa da düzgün bir üslupla söylenir.
Ülkeye acilen diksiyon dersi verilmesi lazım.
Yok gaspa girer yok bilmem ne, Amerika'da okumuyoruz arkadaşlar Türkiye'de okuyoruz.

Geri vermezse diye dedim. Bir eşyaya el koyup geri vermemek gaspdır.
Okul kurallarını sebep gösterip vermeme hakkı var.

İki taraf da haksız.

Arkadaş uzatınca hoca da sinirlenip öyle söylemiş herhalde. açıkcası hoca ne söylüyorsa yapmak lazım tersine gittiğinde o da tersine gidiyor.

Ben gasplık durum olmadığını söylüyorum. Ayrıca okul kurallarına göre okul üniforması dışında bir şeyin giyilmiş olması yasak. Kaç kez direkten döndüm bu olaylardan ötürü.
Manevi bir değeri yahut ihtiyacı varsa da düzgün bir üslupla söylenir.
Ülkeye acilen diksiyon dersi verilmesi lazım.
Yok gaspa girer yok bilmem ne, Amerika'da okumuyoruz arkadaşlar Türkiye'de okuyoruz.

Okul kurallarını sebep gösterip vermeme hakkı var.

Öyle bir kural yok saçmalamayı bırak.

Geri
Yukarı