Müdür yardımcısını Cimer'e şikâyet edince tehdit etti

Tek sıkıntı, ailem de saçımı kesmem için zorlamaya başladı.

Yönetmelikte uzun saça dair bir madde yok.

Bunu söylüyorum. Bana yönetmelikte uzun olabilir demiyor. Ben de kısa olacak da demiyor diyorum, sonra tehdit ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye uğraşıyorsun ki kestirme, istediği kadar sana kes desin ne yapabilecek ki? Bütün müdür-müdür yardımcıları aynı zaten.

CİMER'e başvuru yapan kişilerin kimliği gizli tutulmak zorunda. Bunu nasıl öğrenmiş?
Bundan CİMER'dekilerin haberi yok. Giden mesaj bilgiler dahilinde nasıl geldiyse direkt ilgili kuruma gönderiyorlar. İlgili kurum da kendini aklayacak bir cevap yazıyor. CİMER de yine aracılık görevini yerine getirerek gelen mesajı iletiyor.

Daha önce de dediğim gibi attıramaz.

Ben hakkımı aramaya çalışıyorum başka seçeneğim yoktu belki bu şekilde bir daha karışmaz dedim.
Bu adamın kişiliğine bağlı inatçı birisi ise bu yaptığınız kendisini daha da gaza getirmiştir. Bence çekin şikayeti ve söylediklerine kulak asmayın okul yöneticileri ile papaz olmak iyi değil. Dediğim gibi sizin saçınız uzun diye okuldan attıramaz öyle bir hakkı yok, ama bende onunla uğraşmak istiyorum derseniz size kalmış haksız olduğunuz bir nokta yok.

Geri
Yukarı