Okulda müdür odasında tehdit edilidim kamera var mıdır?

TmrkcrCannn

Decapat
Daha fazla  
Bugün beden sınavında eşli bir şekilde hentbol oynuyorduk ve bana hiç haz almadığım biri geldi. Ben de bu kız bana geldi diye "of ben bununla mı yapacağım ya" dedim. Teneffüste müdür ve müdür yardımcısı beni müdür odasına çağırdı ve bu kıza küfür ettiğimi kızın şikayet ettiğini söylediler. Herhangi bir şekilde küfür etmedim kız sadece iftira atıyor. Kızın abisi de gelmişti abisi sözleşmeli er'miş 😀 babamla konuşmak istediğini söyledi ben de dükkanımızın adresini verdim. Kendisinin psikopat olduğunu deli olduğunu her gün bölükte şehit verdiklerini akli dengesinin yerinde olmadığını söyledi ve dükkanı taramakla tehdit etti. Açıkçası tehditinden korkmadım ve inanmıyorum ama gıcıklık olsun diye şikayet edip dava açmak istiyorum. Elimde kanıt olmasını istiyorum tanık olarak müdür ve müdür yardımcısının tanıklığına güvenmiyorum çünkü kıza bariz torpil yapıyorlar. Müdür odasında kamera var mıdır, varsa bunu kanıt olarak sunabilir miyim? Ayrıca kanıtları olmayan bir hakaret tutanağından ne çıkar?

Bugün beden sınavında eşli bir şekilde hentbol oynuyorduk ve bana hiç haz almadığım biri geldi. Ben de bu kız bana geldi diye "of ben bununla mı yapacağım ya" dedim. Teneffüste müdür ve müdür yardımcısı beni müdür odasına çağırdı ve bu kıza küfür ettiğimi kızın şikayet ettiğini söylediler. Herhangi bir şekilde küfür etmedim kız sadece iftira atıyor. Kızın abisi de gelmişti abisi sözleşmeli er'miş 😀 babamla konuşmak istediğini söyledi ben de dükkanımızın adresini verdim. Kendisinin psikopat olduğunu deli olduğunu her gün bölükte şehit verdiklerini akli dengesinin yerinde olmadığını söyledi ve dükkanı taramakla tehdit etti. Açıkçası tehditinden korkmadım ve inanmıyorum ama gıcıklık olsun diye şikayet edip dava açmak istiyorum. Elimde kanıt olmasını istiyorum tanık olarak müdür ve müdür yardımcısının tanıklığına güvenmiyorum çünkü kıza bariz torpil yapıyorlar. Müdür odasında kamera var mıdır, varsa bunu kanıt olarak sunabilir miyim? Ayrıca kanıtları olmayan bir hakaret tutanağından ne çıkar?

Müdürlerin odasında ses kaydı ve kamera var diye biliyorum (en azından bizim okulda öyleydi)

Müdürün odasında büyük ihtimal kamera yoktur sadece koridorlara koyuyorlar diye biliyorum tanık olmadığı vs içinde dava açsanda boşa düşer vakit kaybından başka bir şey olacağını sanmıyorum ha müdürün odasında kamera varsa sesli kayıt yaptığını sanmıyorum o işleri daha da zorlaştırır baktınız böyle devam ediyor şahıs cebinize telefonu alın kayıt açın karşısına geçin sonra da mahkemeye verin kafanız rahat etsin.

Maalesef müdürlerin odalarında kamera dinleme cihazı vb. bulunmaz. Bu konulara çok hakim değilimdir fakat müdür sizi odasına çağırdığında yanınızda arkadaşlarınız falan varsa onlar şahitlik edebilir.

devam ediyor şahıs cebinize telefonu alın kayıt açın karşısına geçin sonra da mahkemeye verin kafanız rahat etsin.
evet bu mantıklıymış olabilir

Bir askerin seni tararım, dükkanı tararım demesi ne kadar acınası ve korkutucu bir durum..
Düşünsenize böyle bir kişilikte olan birinin eşisiniz ve ayrılmak istiyorsunuz. Ancak size benden ayrılırsan seni silahla tararım diyor :) Gerçekten bu tür şeyler artık ülke gündeminde olduğu içinde yabancı gelmiyor.
Çözüm olarak da artık bu yaştan sonra birine nasıl eğitim verebilirsin bilemiyorum.
Hani konudan bağımsız askersindir arkadaşların şehit oluyor veya yaralanıyordur ama sen gelip kimseye o şekilde ahkam kesemezsin, kesmemelisin. Üzücü bir durumdayız..

Kamera olmaz varsa zaten o ayrı suçtur da sen kıza "of ben bununla mı yapacağım ya" bunu deyip hangi ara çıkıp bir şey yapmadım diyorsun. Kıza karşı öfke söyleminde bulunmuşsun. Sana önerim olayı büyütme özür dile kötü bir söz söylemedim pardon dikkat ederim de çık işin içinden. Yoksa haklıyken haksız olursun. Olay çok ciddi değil orası belli dikkat et. Bazen hak aramak seni çok daha istenmeyen haksız hale getirir ve idareciler de seni korumuyorsa vay haline.

Kamera olmaz varsa zaten o ayrı suçtur da sen kıza "of ben bununla mı yapacağım ya" bunu deyip hangi ara çıkıp bir şey yapmadım diyorsun. Kıza karşı öfke söyleminde bulunmuşsun. Sana önerim olayı büyütme özür dile kötü bir söz söylemedim pardon dikkat ederim de çık işin içinden. Yoksa haklıyken haksız olursun. Olay çok ciddi değil orası belli dikkat et. Bazen hak aramak seni çok daha istenmeyen haksız hale getirir ve idareciler de seni korumuyorsa vay haline.

Kıza karşı söylediğim bir söz değil arkadaş arasında bununla mı yapacağım ya demiştim ve öfkeli bir şekilde değildi aksine yüzüm de gülüyordu.

Kamera varda olabilir yok da. Yarın soru sorma ayağına git ve bak. Ayrıca eğer kanıtlayabilirsen adamın hayatı kararı haberin olsun. Yok tararım yok bilmem ne. Şimdiden biter kariyeri. Olmadı sen mesaj yoluyla falan biraz sinir et kışkırt elemanı. Sonra tekrar tehdit ederse elinde kanıt olmuş olur. Ama kışkırtırken sen de suç işleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı