Mühendislik geçilemeyecek kadar zor mu?

shakerr

Picopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Elektrik elektronik müh. Başlayacağım seneye. Adamakıllı oturup çakışsak dahi geçemeyeceğimiz dersler var deniyor. Bazen keşke seçmeseydim diyorum.

Sorum başlıktaki gibi. Elektrik elektronik müh. Başlayacağım seneye. Adamakıllı oturup çakışsak dahi geçemeyeceğimiz dersler var deniyor. Bazen keşke seçmeseydim diyorum.

Öyle olsa Mezun olmazdı. Demek ki geçilebiliyor. Barlarda gezerek, sahne alarak, yiyip içerek üstüne de çalışarak 3 ortalama yapıp mezun oldum Teknik Üniversiteden. Bence yeterli cevap verildi. Final haftasından 10 gün önce sınavların önceliğine ve ağırlığına göre başla, geçemeyecek adam yok.

Öyle düzenli vs de çalışmana gerek yok. :D

Çalışınca yapılamayacak bir şey yoktur. EE mühendisi çok arkadaşım var. Çalışan yapıyor.

Yapılıyor m. Etmeyin. Sadece bazı dersler ortalamadan daha çok çalışmanızı gerektiriyor ama yapılıyor. Yapılmasa hocalarımız nasıl yaptı:)

Hayır değil. Eğer her gün yatarsan ders filan dinlemeyip not filan almazsan geçemezsin. Çalışana her şey çok kolay. Eğer çalışma ve hayatı yaşama dengesini iyi kurduysan her türlü geçersin. Eğer geçilemeyecek olsa mezun çıkmazdı. Ya da 10 tane kontenjanı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı