Mühendislik için bilgisayar önerisi

Gaming laptop var gaming laptop var. MSI GS Stealth, Asus ROG Zephyrus gibi taşınabilir gaming laptoplar da var. Rahat 5-6 saat pil deviren laptoplar. İnce ve hafif laptoplar. Gidip tuğla alırsan masaüstü gibi kullanırsın tabi. Acer Predator Triton var bende. 56Wh pili var, minimum parlaklıkta gece 5 saati devirdi video oynatma konusunda. Yukarıda bahsettiğim MSI Stealth'in pili 99 Wh, sen düşün. Ayrıca video oynatma gibi günlük işlerde fan sesini kulağımı kasaya dayamadan duymadım.
Rtx 2060 lı bi msi stealth var aslında tasarımı şeyi fıstık gibi ama 16000 de vermek gelmiyor ona içimden açıkçası mevcut durumda en makul gözüken vihaz zephyrus gibi duruyor keşke macbook la sorun yaşamayacağımı bilsemde onu alsam ama yapacak bir şey yok

Neyse hocam az çok şekillendi kafamda ne alacağım tekrardan teşekkür ederim değerli cevaplarınız için :)
Ben teşekkür ederim hocam. Ben de zamanında sizinle aynı sorunu çektim. Hem güçlü bir şey lazım hem pili uzun gitmeli hem hafif olsun, taşıyalım derken iş iyice çorba oldu. Aklımda hep MSI Stealth ve Zephyrus vardı da işte Acer Predator Triton nasip oldu. Triton modelleri de incelik ve hafiflik olarak MSI Stealth'le aynı da pili çok daha zayıf. Bi' göz atabilirsiniz. Ben geçen gece 5 saat anime izleyebilmiştim ama her şey güç tasarrufunda, parlaklık tamamen kısık... 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı