Mühendislik için iş bilgisayarı önerisi

Eskopya27

Centipat
-Microsoft Office programları.
-Erp.
- Project.
- SQL server.
- Matlab.
- Programlama dilleri.
- Gams.
-Lindo.
- Proengineer.
-Neurosolutions.
Bu programları rahatlıkla kullanabileceğim en uygun bütçeli dizüstü bilgisayar önerir misiniz?

Hocam sana tavsiye olsun bu yazacaklarım. Sakın ha sakın uygun fiyatlı olsun diye berbat bir bilgisayar alma. Çünkü bilgisayar mühendisliğinin ağır dersleri oluyor ve bilgisayarın iyi olmazsa bilgisayar sürekli çöküyor. Ve bu da can sıkıcı oluyor. Seni şu an kurtarabilecek en iyi bilgisayar en az 5.000 6.000 TL arası.

Hocam sana tavsiye olsun bu yazacaklarım. Sakın ha sakın uygun fiyatlı olsun diye berbat bir bilgisayar alma. Çünkü bilgisayar mühendisliğinin ağır dersleri oluyor ve bilgisayarın iyi olmazsa bilgisayar sürekli çöküyor. Ve bu da can sıkıcı oluyor. Seni şu an kurtarabilecek en iyi bilgisayar en az 5.000 6.000 TL arası.
Önerin var mı 7 8'e kadar çıkabilirsin
Yanında oyun da oynamayı düşünüyorsanız bu olabilir.

Oyun düşünmüyorum

Önerin var mı 7 8'e kadar çıkabilirsin.

Oyun düşünmüyorum.

.

En kötü bu attığım linklerde'ki bilgisayarlar gibi olsun. Monster'a daha çok yönelebilirsin illaki oyun oynamana gerek yok.

Pahalı bir şeye ihtiyacınız yok, abartmış arkadaşlar, U serisi olmayan bir işlemciye ve harici ekran kartına kesinlikle ihtiyacınız yok, boşa para + ağırlık + sıcaklık + düşük pil ömrü.

Şunun 16 gb ramli versiyonunu bulursanız ideal.

Ben 3 gündür araştırıyorum MacBook'lara baktım Lenovo ya da baktım hepsine baktım en uygunu attığım fotodaki konfigurasyon yapıp satın almanızı öneririm.
Kendimde alacağım bu gün. Belki.🙃

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    104 KB · Görüntüleme: 38
.

En kötü bu attığım linklerde'ki bilgisayarlar gibi olsun. Monster'a daha çok yönelebilirsin illaki oyun oynamana gerek yok.
Oyun oynamaya gerek yok mantığıyla oyun oynayabileceğin bilgisayar almak demek daha ağır, kalın, pahalı, sıcak ve pil ömrü az demek.

Geri
Yukarı