Mühendislik için laptop tavsiyesi

Catastropher

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Endüstri mühendisliği okuyorum. Programlama, grafik tasarım vs. bunların hepsini kaldırabilen 25.000-30000 bütçede bir bilgisayar önerebilir misiniz? Kendim de programlama çalışacağım için iyi çalışması lazım. Sessiz çalışması, batarya ömrünün yüksek olması ve çabuk ısınmaması gerekli. Ayrıca Acer mi Monster mı HP mi kararsızım. Hangisi daha iyi bir seçenek olur?

Bu bütçede ki en iyi cihaz bu. Söylediğiniz şartlar çok ütopik bu arada. Özellikle şarj konusu. Gaming Laptoplar da yüksek batarya performansı beklenemez.

Bu bütçede ki en iyi cihaz bu. Söylediğiniz şartlar çok ütopik bu arada. Özellikle şarj konusu. Gaming Laptoplar da yüksek batarya performansı beklenemez.

Anladım hocam. İş görüyorsa yani programlar açısından sıkıntı yoksa tamamdır o zaman. Sadece kütüphane için ses çıkarmaması lazım kesin olarak.

Hocam 4050 çok kötü, çok sorun çıkaracak gibime geliyor. Bu bütçeye yakın 4060 lı bir öneriniz var mı?

Anladım hocam. İş görüyorsa yani programlar açısından sıkıntı yoksa tamamdır o zaman. Sadece kütüphane için ses çıkarmaması lazım kesin olarak.

Hocam 4050 çok kötü, çok sorun çıkaracak gibime geliyor. Bu bütçeye yakın 4060'lı bir öneriniz var mı?

4050 çok kötü derken, ilk defa sizden duyuyorum hocam. Ayrıca 25-30k ya 4060 laptop yok. En yakın bu var:

Yüksek performans modunda bu laptopların hepsi ses çıkartıyor, render alırken ya da oyun oynarken vb. Kütüphanede internet tarayıcı ya da hafif programlarda kullanıp fanı sessiz moda almanız gerekiyor.

Yüksek performans modunda bu laptopların hepsi ses çıkartıyor, render alırken ya da oyun oynarken vb. Kütüphanede internet tarayıcı ya da hafif programlarda kullanıp fanı sessiz moda almanız gerekiyor.
İlk defa sizi haber yerine bir konuya yanıt verirken gördüm.

Oyuncu laptobu yerine sade şık tasarımlı şarjı uzun giden performansıda iyi cihazlar düşünür müsünüz?

4050 çok kötü derken, ilk defa sizden duyuyorum hocam. Ayrıca 25-30k ya 4060 laptop yok. En yakın bu var:
Çok kötü değil hocam yanlış olmasın. 4050 ye para verilmez gibisinden birkaç negatif yorum görünce öyle geldi sadece. Sanırım bir 5 bin daha çıkmak gerekiyor bütçe olarak o zaman hazır bu kadar çıkmışken.

Yeni konular

Geri
Yukarı