Müjde Aero Glass Windows 10 ile geri dönüyor

Beğeni ve zevkler söz konusu olunca tabi tartışılmaz ama bence de gereksiz bu haliyle pencere teması falan değişiyor çok daha güzel ayrıca tepki süresini daha da hızlandırdığını düşünüyorum.

Ben de "flat" düz tasarımı seviyorum. Ama sırf bu yüzden windows 8'e burun kıvıran insanlar oldu. Visual Studio ve Office tasarımları çok güzel. Ayrıca Windows 10'daki uygulamaların pencere tasarımı çok güzel olmuş. Bütün pencerelere o tasarımı uygularlarsa yani masaüstü programları da o pencere tasarımına geçerse çok güzel olur. Ama Başlat Menüsüne kesinlikle transparan desteği getirmeliler. Taskbar ile uyum içerisinde olur o zaman. Başlat Ekranı nasıl transparan oluyorsa Başlat Menüsü de öyle olmalı.

Aero özelliği bildiğim kadarıyla ekran kartlarına aşırı güç bindirmekle kalmayıp, ekran kartının aşırı ısınmasından tutun yanmasına kadar gidebileceğini duymuştum. Bu konu gerçekten önemli inş aero olmaz.

Aero özelliği bildiğim kadarıyla ekran kartlarına aşırı güç bindirmekle kalmayıp, ekran kartının aşırı ısınmasından tutun yanmasına kadar gidebileceğini duymuştum. Bu konu gerçekten önemli inş aero olmaz.
Bu aşırı abartılı oldu sanki :)...
Benim kasadan hiç duman çıkmıyor nedense :). Windows 7'de ve 8.1'de Aero aktif kullanırım her zaman.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı