Rehber Mükemmel Windows için Detaylı Rehber

Hocam benim için oyun performansı önemli günümün çoğunu oyunlarda geçiriyorum mesela normal Windows 10 22H2'de Valorant'ta 100-70 arası alıyorken 8.1'de 200-250 arası alıyorum.
Arada ciddi bir FPS kaybı var, 1050TI gibi bir kartla sadece OS değiştirip bu kadar düşmesi normal değil. Driver'ları nereden kuruyorsunuz?

Merhaba LTSC yerine güncel sürüme uygulasak, bloatwareyi kaldırdığımız için performans benzer olur mu?

Olur. İşlemlerin tamamını normal Windows 10'a uygulayabilirsiniz. Tamamen aynı. LTSC size zaman kazandırıyor sadece ama çok iyi ve stabil bir işletim sistemi edisyonu.

Normal herkesin kurduğu yerden hocam anakartımın sitesinden. H81M-P PLUS - Support

Sürücüleri Yükle | NVIDIA bilmediğim başka driver yoktur herhalde.

Sistemin çok iyi Windows 10 daha iyi olacaktır senin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam attığınız linklerden Google Drive ile indirmeliyim değil mi?
Google drive ve yandex linki Türkçe ISO'dur. Güven sorunu yaşayan arkadaşlar Archive linkinden ingilizce iso olarak indirebilir fakat yavaş ve uzun sürer. Ama sonuçta tüm o isolar bir zamanlar indirilmiş ve yedeği alınmış zaten resmi windows üzerinde oynanmamış iso'larıdır.

Sisteminizi bilmediğim için bir şey diyemem ama denemeden siz de bilemezsiniz. Fakat güncel olmak ve uyumluluk sorunları yaşamamak ve internette yaşadığınız bir hatayı araştırırken anında her dilde çözüm ve video bulabilip halletmek isterseniz Windows 10 şu an bunun için en iyi işletim sistemidir.

Cidden güzel rehber ReviOS kurulu oldugu icin bende birçoğu otomatikman uygulanmış :D

Cidden güzel rehber ReviOS kurulu oldugu icin bende birçoğu otomatikman uygulanmış :D
Zaten custom iso'lar tüm bu yaptıklarımı NTLite, MSMG Toolkit vb. birkaç program ile yapıyorlar ve kullanıcıya hazır hale getiriyorlar. Ben güvenlik ve orjinallik takıntısı olan dostlar için en güvenilir yöntemi sunmak istedim. Çoğu kişi modlu custom iso'lar kullanmak istemiyor olabilir.

Ayrıca moderasyon ve yönetim ekibi konu başlığının önüne "REHBER" eki getirebilirse güzel olabilir.

Zaten custom iso'lar tüm bu yaptıklarımı NTLite, MSMG Toolkit vb. birkaç program ile yapıyorlar ve kullanıcıya hazır hale getiriyorlar. Ben güvenlik ve orjinallik takıntısı olan dostlar için en güvenilir yöntemi sunmak istedim. Çoğu kişi modlu custom iso'lar kullanmak istemiyor olabilir.

Ayrıca moderasyon ve yönetim ekibi konu başlığının önüne "REHBER" eki getirebilirse güzel olabilir.
Evet elinize saglık.

Rehber güzel. Şimdi ben de uygulamak istiyordum ancak regedit ayarları linki ve gpedit, services linkleri için erişime ihtiyacınız var diyor google drive. Nasıl çözebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı