Rehber Mükemmel Windows için Detaylı Rehber

Zaten custom iso'lar tüm bu yaptıklarımı NTLite, MSMG Toolkit vb. birkaç program ile yapıyorlar ve kullanıcıya hazır hale getiriyorlar. Ben güvenlik ve orjinallik takıntısı olan dostlar için en güvenilir yöntemi sunmak istedim. Çoğu kişi modlu custom iso'lar kullanmak istemiyor olabilir.

Ayrıca moderasyon ve yönetim ekibi konu başlığının önüne "REHBER" eki getirebilirse güzel olabilir.
Raporladım hocam, vermişler rehber başlığını. Hayırlı olsun :)

Rehber güzel. Şimdi ben de uygulamak istiyordum ancak regedit ayarları linki ve gpedit, services linkleri için erişime ihtiyacınız var diyor google drive. Nasıl çözebilirim?
Şuan güncelledim tekrar dener misiniz?

Raporladım hocam, vermişler rehber başlığını. Hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim hocam sağolun :)

Yüklüyorum bakalım deneyeceğim şu performans sorunun önüne geçebilirsem çok süper olacak.
Geri bildiriminizi bekliyorum merakla hocam.

Hocam siz yazdığınız kadarıyla skip data Collection diye bir şey varmış ama nerede bulamıyorum SS atabilir misiniz?
Rufus ile yazdırırken başlat tuşuna basınca çıkması gerek.
rufus-bypass-microsoft-account.png

Hocam ben pek anlamadım bu yüzden formatı internet yokken atıyorum şu an bir sıkıntı olur mu?
Hiçbir sıkıntı olmaz. Rehberi adım adım yapmanız yeterlidir. O özellik sadece format kurulumu esnasında windows Gizlilik Privacy ayarları soruyor ya, onları atlamanızı sağlıyor. Karşınıza o windows kurulumunda veri toplama soruları geldiğinde hepsini kapatın.

Geri
Yukarı