Mülteciler isyan çıkarırsa ne olur?

• Konuyu başlatan Unti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B

Unti

Hectopat
Daha fazla  
Ülkede bir sürü mülteci var, bunları göndermemiz gerek. Hep çocuk yapıp çoğalıyorlar. Nüfusları arttı Türkiye'de. Ülkede bozgunculuk çıkarıyor. Bu primatlar çoğaldıkça gönderme ihtimalimiz düşüyor. Ya isyan çıkartıp ülkeye bölmeye çalışırlarsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkede bir sürü mülteci var, bunları göndermemiz gerek. Hep çocuk yapıp çoğalıyorlar. Nüfusları arttı Türkiye'de. Ülkede bozgunculuk çıkarıyor. Bu primatlar çoğaldıkça gönderme ihtimalimiz düşüyor. Ya isyan çıkartıp ülkeye bölmeye çalışırlarsa?

İsyan ederlerse bu sebepten isyanı yapan bağımsızlık isteyenler öldürülmeli geri kalanlarda ülkelerine gönderilmelidir maalesef bu durumda.

Yazıyorum buraya, iktidar değişmezse ülkede iç savaş çıkacak. Davutoğlunun Gelecek Partisinde ki kurucu birinin suriyeli ÖSO'cu olduğu ortaya çıktı. Çok ciddi tehlike altındayız. Eğer bu ülkede savaş çıkarsa, 50 yıl toparlanamayız.

Kontrol edilemeyecek bir sayının üstüne çıkabilirlerse ve devlet de müdahale etmezse siyasi olarak ülke bölünmez fakat mülteci sayılarının fazla olduğu yerler özerk bölge gibi yerler olur.

Yazıyorum buraya, iktidar değişmezse ülkede iç savaş çıkacak. Davutoğlunun gelecek partisinde ki kurucu birinin Suriyeli öso'cu olduğu ortaya çıktı. Çok ciddi tehlike altındayız. Eğer bu ülkede savaş çıkarsa, 50 yıl toparlanamayız.

Hocam az önce bir tane p*** mülteci beni dolandırdı galiba p*** Arapça konuşuyor anlamıyorum deli numarası yaptı çıktı *t herif.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı