Müslümanlardan neden nefret edilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle katılıyorum, dayanılmaz noktaya geldi. Sabır diye bir şey kalmadı. Yaş 22 oldu ama hayattan soğudum. Irkçılık yapmaya devam ediyorlar. Ben buna karşıyım. İnsan değil miyim? Dini tartışmalara pek girmem ama bu fazla oldu. Teşekkürler...

Güçlü dediğin Müslümanların çoğunlukta yaşadığı ülkeler rezillik içinde bu arada

Aynen kardeşim benim. Müslümanları kafanda öyle bir bellemişsin ki en ufak yamuğunda daha da nefret ediyorsun. Tam tersi olarak diğer dinde olanların en ufak iyiliğini de mükemmel olarak algılıyorsun. Devam et böyle olmaya. Umarım tez zamanda aydınlanıp "din ayrımı yapmadan" herkese karşı iyi bir insan olursun.

Hiç unutmam aynen bu cümleyi kurduğumda “be fukara evrensel ahlak yoktur” diye linç yemiştim
Benim bahsettiğim evrensel ahlak olarak tanımlanabilir mi? Belki ama onların zaten ne Kant'tan ne Nietzsche'den haberi bile yoktur. (İşin çok daha tuhaf tarafı bu inançların hepsi ortak bir coğrafyadan dünyaya yayılıyor.)

Büyük Selçuklu devleti:

Osmanlı Devleti:

Bizi hala aşağıdaki duruma getirmek istiyorlar:

Bütün düşman devletlerin karşısında Türkler her zaman tek başına durduğu için bizden bu kadar nefret ediyorlar.

Osmanlı haritası yanlış bu arada. Düzenlemeni öneririm.
O biraz tartışmalı bir konu dostum. Osmanlı Devleti'nin bir sürü farklı haritası var. Bu konuda söz söylemek bize düşmez. Ben şahsen doğru olan haritanın bu olduğunu düşündüğüm için bunu koydum.

Bildiğim kadarıyla Osmanlı Fas'i fethetti ama elinde bir kaç gün tuttu. Arap Yarımadası'nda da sadece kıyı kısımlarda %100 kontrolümüz vardı diye biliyorum.

Bildiğim kadarıyla Osmanlı Fas'ı fethetti ama elinde bir kaç gün tuttu. Arap Yarımadası'nda da sadece kıyı kısımlarda %100 kontrolümüz vardı diye biliyorum.
Doğrudan bizim olmayan ama bize bağlı olan yerler de var. Benim attığım haritaya büyük ihtimal onlar da dahil edilmiş.

Ben şahsen şu yüzden sevmiyorum (hepsi değil) sapık içerik izleyen birisini gördüğünde kafir deyip akşam aynı haltı kendisi yiyor bir kız açık giyinse şeytan diyor kendi kızıda utanmasa çırılçıplak gezecek bazıları işte böyle Müslüman'ım diye geziniyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…