Müşteri hizmetleri iyi olan 10-100 Mbps İSS önerisi

vakkoyun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle, 4 senelik bir TurkNet kullanıcısıyım ve 100 Mbps olan internetim yıllar geçtikce 70, 40, 20 derken son 1 aydır 0.90 Mbps geliyor ve ben bu şirketle olan aboneliğimi kapatmayı düşünüyorum. Sorum şu:

Ortalama 60 TL ile 90 TL arasında 10 ile 100 Mbps hıza sahip internet sağlayacak sorunsuz bir firma arıyorum.
Aradığım zaman müsteri temsilcileri ile konuşabileceğim bir firma arıyorum.

Durumla alakalı bilgili kişiler lütfen bir yorumdan kaçınmayın. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba öncelikle, 4 senelik bir TurkNet kullanıcısıyım ve 100 Mbps olan internetim yıllar geçtikce 70, 40, 20 derken son 1 aydır 0.90 Mbps geliyor ve ben bu şirketle olan aboneliğimi kapatmayı düşünüyorum. Sorum şu:

Ortalama 60 TL ile 90 TL arasında 10 ile 100 Mbps hıza sahip internet sağlayacak sorunsuz bir firma arıyorum.
Aradığım zaman müsteri temsilcileri ile konuşabileceğim bir firma arıyorum.

Durumla alakalı bilgili kişiler lütfen bir yorumdan kaçınmayın. Teşekkürler.

Türk Telekom desteğe mesaj atıldığında geri dönen çağrı merkezi çalışanları gerçekten düzgün insanlar olabiliyor. Önerirdim fakat o bütçe aralığında Telekom'un paketleri yok. Superonline olabilir, kullananları memnundu.

Milenicom var Turknet gibi çalışıyor tek farkı daha iyi bir müşteri hizmetleri var Turknet kullanan bir arkadaşım Milenicom a geçti şuan bir sorun yaşamadı.

Millenicom ve Turknet'i baştan silin. Turknetle ilgili herkesin yaşadıkları malum. Millenicom apayrı bir dert. Müşteri hizmetleri olmasada olur çünkü hiçbirşeye yaramıyorlar. Tek dedikleri işlem yaptıkları ve aciliyetimizi bildirmeleri. Aciliyet bildire bildire 22 gün internetsiz kaldım. En sonunda zorla çıktım.

Geri
Yukarı