Müşteri hizmetleri ilgili olan ISS önerisi

Alperen136

Decapat
Daha fazla  
TurkNet 75 Mbps hız veriyor bu konuda hiçbir şikayetim yok ama arızalandığı zaman yapılması çok ama çok geç sürüyor. Şu an biz taşındık ve nakil işlemi yaptırdık ama 7 iş günü sürecek dediler ve 2 haftada çözemediler, neredeyse 2 tane 37GB'lık internet paketim bitti tamam eyvallah internet hızlı ama müşteri hizmetleri hem kötü hem de bilgisiz. Ben bile onlardan daha iyi biliyorum, 2 kere interneti yapmak için geldiler, birincide Türk Telekom'daki bir elemanı yolladılar ve modemi bağladı, sinyal verip geliyorum demişti ve bir daha gelmedi ve internet de gelmedi. Tekrar cağırdık, ikincide gelen eleman TurkNet'dendi, adam yanına telefon kablosu almamıs. Utanmasa selam verip gidecek yani, neyse. Bizim evimizde vardı verdik ve bağladı, her şey tamamdır Türk Telekom'a haber vereceğim ve yarın internetiniz gelecek dedi ve yine ve yine gelmedi, bu yüzden başka internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum.

Birkaç internet sağlayıcısına altyapı sorgulaması yaptım. Türk Telekom, Türksat ve Superonline.

Türk Telekom megabit hızını söylemedi ve bu yüzden Türk Telekom'u çizdik, zaten taahhüt var. Superonline'de aynı ama Türksat 50 Mbps hız verdiklerini iddia ediyor, bu yüzden Türksat'a geçmeyi düşünüyorum, eğer arıza durumunda musteri hizmetleri bize yardım etmeye çalışıyorsa yani hizmetleri iyiyse 50 Mbps benim için tamamdır. D-Smart'tan Türk TurkNet'e geçiş yaparken neredeyse 3 hafta bekledik çünkü TurkNet ADSL modeme VDSL bağlamaya çalışmıştı, acaba Türksat ve başka servisler nasıl bu konuda? Ben de zaten bu yüzden buraya bunları yazdım, bana fikir ya da akıl verir misiniz? TurkNet'ten çıksam mı yoksa çıkmasam mı? Eğer çıkarsam hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim? Hangisi daha mantıklı olur?

Ben millenicom kullanıyorum 6 yıldır ne sorunum olursa olsun ilgilendiler. Şöyle söyleyeyim 2019'da babam ölmüştü bende aboneliği üzerime almak için müşteri hizmetlerini aradım benden Mail olarak internet üzerinden TC kimlik vs istediler tıkır tıkır işimi hallettiler ilgilendiler ve üzerime aldım aboneliği. Bağlantı kopukluğu olsun hız düşme sorunları olsun gayet hızlı şekilde çözüm ürettiler. Millenicom bana göre 6 yıldır kusursuz işliyor. Elbette sorun yaşayan vardır ama ben 6 yıldır yaşamadım şahsen.

Geri
Yukarı