Müzik dinlemek için 500₺ bandında kulaklık önerisi

Bütçe
500₺
Yanıtlarınız için teşekkürler, son sorum olarak Anker SoundCore Life Q20 mi almalıyım, JBL T500BT mi almalıyım? @Tekila Harun @Cenksari06 @Nesquik @sergun

https://www.hepsiburada.com/beats-s...ollection-mat-siyah-mx432ee-a-p-HBV00000RG4TV Hocam buydu dediğiniz demi? Ani bir haber ile bütçem 1000₺ civarına çıktı.
Daha önce Soundcore ürünü kullanmadım bilmiyorum. T500BT bahsettikleri kadar kötü bir kulaklık değil, otobüs kulaklığından hallice diyen arkadaş abartmış. Almadan önce ben de konu açmıştım inceleyebilirsiniz isterseniz.

Bütçenizi yükseltmişsiniz görmedim kusura bakmayın :D

1000 TL bütçe ile çok daha kaliteli şeyler alınabilir, JBL ve Beats'e paranızı kaptırmayın.

300 TL daha ekleyebilirim ya da indirim beklerim derseniz Bose Quietcomfort 25 ANC bakabilirsiniz. Bose ve Sony gürültü engelleme konusunda rakipsizdir. Hemen ardından ise Anker gelir. Bose QuietComfort 25 Akustik Gürültü Engelleyici Kulaklık (Android cihazları için), TRP Siyah: Amazon.com.tr

Q30 gürültü engelleme testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:32

1000 TL ve altı ürünler:

Son düzenleme:
1000 TL bütçe ile çok daha kaliteli şeyler alınabilir, JBL ve Beats'e paranızı kaptırmayın.

300 TL daha ekleyebilirim ya da indirim beklerim derseniz Bose Quietcomfort 25 ANC bakabilirsiniz. Bose ve Sony gürültü engelleme konusunda rakipsizdir. Hemen ardından ise Anker gelir. Bose QuietComfort 25 Akustik Gürültü Engelleyici Kulaklık (Android cihazları için), TRP Siyah: Amazon.com.tr

Q30 gürültü engelleme testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:32

1000 TL ve altı ürünler:

Hocam, öncelikle öneriniz için teşekkürler. Q30 gürültü engelleme testi beni cidden büyüledi, galiba kendi programı var. Bose marka önerdiğiniz kulaklık tasarım konusunda çok beğenmedim, hem de bütçemi çok aşıyor. Q30'un Başka renkleri var mı bu arada?

Yeni konular

Geri
Yukarı