Müzik dinlemek için üst düzey bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Pro dışarıdan daha az ses alır, daha başarılı sesi vardır, mikrofonu daha iyidir ve birkaç küçük özellik farkı var.
Pro'da 10mm sürücü var normal olanda 11. Pro sesleri daha baslı veriyor diyorlar daha iyi değil buna yorumun ne olur dostum? Başarılı sesten kasıt sadece basslar daha başarılı ayrıca Pro'da Windows uyumluluğu yok sanırım sadece mobil tarafta kullanılıyor yazıyor. Şuan kararsız kaldım.

Pro'da 10mm sürücü var normal olanda 11. Pro sesleri daha baslı veriyor diyorlar daha iyi değil buna yorumun ne olur dostum? Başarılı sesten kasıt sadece basslar daha başarılı ayrıca Pro'da Windows uyumluluğu yok sanırım sadece mobil tarafta kullanılıyor yazıyor. Şuan kararsız kaldım.
Benim bildiğim genel anlamda deneyim etmiş kişiler pro versiyonun ses performansı daha başarılı olduğunu belirttikleri. Kağıt üstündeki verilere bakmadım şahsen. Ben de alacaktım ama maalesef fiyatı yüzünden alamadım. O zaman yorumları takip ediyordum ve incelemeleri oradan biliyorum. Pro'nun Windows uyumluluğu olmadığını bilmiyordum bu biraz kötü bir durum.

@FideLity Galaxy Buds2 Pro hangi cihazlar bağlanır?
Samsung kendi sitesinde detaylıca açılmamış ama PC bağlantısı denmiş. Buradaki kastın MacOS, Linux veya Ubuntu olması Windows olmasına göre çok daha düşük. Siz nereden aldınız bu bilgiyi?

Siz nereden aldınız bu bilgiyi?
@TabutcuZenciMan arkadaşın attığı Epey sitesindeki karşılaştırmadan baktım.

Şekil olarak normal olanı sevdiysem de Pro daha mantıklı gözüküyor sanırım Pro alacağım. Lakin bir de Fe model gördüm o da hoşuma gitti. Sanırım yeni bir konu açmam gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı