Müzik kulaklığı önerisi

Hamza Terzi

Kilopat
Daha fazla  
Kullanım tecrübelerinize göre, en iyi fiyat performans kulaklık sadece müzik amaçlı, mikrofon önemli değil kablosuz olmak zorundada değil. Tek önemsediğim ses kalitesi kulak üstü kulaklık önerisinde bulunabilir misiniz? Fiyat çok uçuk olmasın ama yine de paylaşırsanız sevinirim.

JBL, Philips ve Sennheiser markaları iyidir onlardan bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Markaları biliyorum da direk model olarak öneri sordum. Tek derdim müzik.

Çok uygun fiyatlı kullandığınız için mi paylaştınız. Kaliteyi gerçekten önemsiyorum.

Fiyatının hakkını veren Yiğit kulaklıklardandır. Tizi iyi olmasa da bassı gayet yerinde. Bizzat kendim kullanıyorum en uzun sürede 6-6.5 ay gider.(not: Kulak içi kulaklıkdır)

Kullanım tecrübelerinize göre, en iyi fiyat performans kulaklık sadece müzik amaçlı, mikrofon önemli değil kablosuz olmak zorundada değil. Tek önemsediğim ses kalitesi kulak üstü kulaklık önerisinde bulunabilir misiniz? Fiyat çok uçuk olmasın ama yine de paylaşırsanız sevinirim.
Senin önerilerin de güzel amazon da blue parrot lar var Türkiye ye de gönderim yapıyor ses harika heriflerin işi zaten modül kullaklik çağrı merkezleri VS işleri depo cılar şoförler müzisyenler ortam sesi olayın da süper yolda gider iken çevre sesi falan filan harika 10 numara zaten abd pazarına hitap ediyor ama Avrupa da da var.

Fiyatının hakkını veren Yiğit kulaklıklardandır. Tizi iyi olmasa da bassı gayet yerinde. Bizzat kendim kullanıyorum en uzun sürede 6-6.5 ay gider.(not: Kulak içi kulaklıkdır)

Teşekkür ederim. Ama kulak üstü arıyorum.

Bahsettiğiniz özelliklere uyan kulaklık budur hocam. 672.13TRY 54% OFF|Philips SHP9500 profesyonel kulaklık 3m uzun kablolu kulaklık için xiaomi SamSung S9 S10 MP3 destek resmi doğrulama|professional earphone|earphone professionalearphone earphone - AliExpress

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumda adı geçmemesine bakmayın, müzik işinden anlayan platformlarda 100 dolar altı kulaklık sorunca ilk gösterilen kulaklık olur genelde. En büyük artısı da DAC ve amfi istemez. Sennheiser HD 650'den daha iyi ses verdiğini söylemekte ikisini de kullananlar. Üstelik bariz bir fiyat farkıyla. Ayrıca hd 650 yi dac-amfi olmadan kullanamazsınız.

Dosya Ekleri

• kulaklık.png
    kulaklık.png
    161,6 KB · Görüntüleme: 372
  • fiytitled.png
    fiytitled.png
    446,9 KB · Görüntüleme: 428

Yeni konular

Geri
Yukarı