Müzik kulaklığı önerisi

Kulak üstü değil ama sadece müzik dinlemek için fiyatının çok üzerinde bir kalite sunan TWS kulaklık. Mikrofon kalitesi kötü ama sizde benim gibi sadece müzik için kullanacağınız için tavsiye ederim. Pil süreside oldukça iyi.

Teşekkür ederim.

Öncelikle bluetooth önermem. Önermeme nedenim sen ne kadar müzik dinlesende video falanda izlersin ve wifi 2.4 ghz frekansında yayın yaptığından e haliyle bluetooth ta 2.4 ghz yolunu kullandığından çakışır. Video, görüntülü arama, yayın izlerken sorun yaşarsın. Bt500 kullanmamın sonucu gördüğüm sonuçlar. Türkiye deki çoğu modemler 5 ghz yerine 2.4 kullanır. Arkadaşında üstte belirttiği kulaklık olan sony mdr zx310 modelini bende kullanıyorum. Bu model deri olduğundan yazın terletir 110 modeli süngerdir. Tabii seçim sana düşüyor burda o kadar fark yoktur aralarında. Sonu ap ile bitenlerde mikrofon oluyor.

Bahsettiğiniz özelliklere uyan kulaklık budur hocam. 672.13TRY 54% OFF|Philips SHP9500 profesyonel kulaklık 3m uzun kablolu kulaklık için xiaomi SamSung S9 S10 MP3 destek resmi doğrulama|professional earphone|earphone professionalearphone earphone - AliExpress

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumda adı geçmemesine bakmayın, müzik işinden anlayan platformlarda 100 dolar altı kulaklık sorunca ilk gösterilen kulaklık olur genelde. En büyük artısı da DAC ve amfi istemez. Sennheiser HD 650'den daha iyi ses verdiğini söylemekte ikisini de kullananlar. Üstelik bariz bir fiyat farkıyla. Ayrıca HD 650'yi DAC-amfi olmadan kullanamazsınız.

En çok ilgimi çeken paylaştığınız ürün oldu. Teşekkür ederim araştıracağım.

Öncelikle bluetooth önermem. Önermeme nedenim sen ne kadar müzik dinlesende video falanda izlersin ve wifi 2.4 ghz frekansında yayın yaptığından e haliyle bluetooth ta 2.4 ghz yolunu kullandığından çakışır. Video, görüntülü arama, yayın izlerken sorun yaşarsın. Bt500 kullanmamın sonucu gördüğüm sonuçlar. Türkiye deki çoğu modemler 5 ghz yerine 2.4 kullanır. Arkadaşında üstte belirttiği kulaklık olan sony mdr zx310 modelini bende kullanıyorum. Bu model deri olduğundan yazın terletir 110 modeli süngerdir. Tabii seçim sana düşüyor burda o kadar fark yoktur aralarında. Sonu ap ile bitenlerde mikrofon oluyor.
Teşekkür ederim.
Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık - 60 Saate Varan Şarj - Siyah Gri - A3032

Fiyatına göre bu kulaklığın kalitesini hiçbir kulaklıkta bulamazsın. Arada büyük indirime girdiği oluyor. 200 TL civarına düşüyor. Şiddetle tavsiye ederim. 3 yıldır kullanıyorum. Hem Bluetooth, hem de jak girişi mevcut. Çok sağlam yapısı var ve katlanabilme özelliği de bulunuyor. Renk seçenekleri mevcut.

Teşekkür ederim.

Senin önerilerin de güzel amazon da blue parrot lar var Türkiye ye de gönderim yapıyor ses harika heriflerin işi zaten modül kullaklik çağrı merkezleri VS işleri depo cılar şoförler müzisyenler ortam sesi olayın da süper yolda Tutuapp 9Apps Showbox gider iken çevre sesi falan filan harika 10 numara zaten abd pazarına hitap ediyor ama Avrupa da da var.

Geri
Yukarı