Müzik, oyun ve film için 150 TL kulaklık önerisi

Seymennn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı üzere hem oyun hem müzik hem de film için kulak içi kulaklık önerisi bekliyorum sizlerden.

Bütçem 150 TL üstüne çıkamam.

Şimdiden teşekkürler.

NOT:Bass'a önem veriyorum.

Son düzenleme:
Merhaba,
Sennheiser CX 300-II Precision Siyah Kulakiçi Kulaklık Fiyatı bu modeli tercih edebilirsiniz.
Daha önce kullanıp iade ettim.
Ses kalitesi gayet iyi, tatminkar.
Kablosu ince ve asimetrik. Cebimden çıkarırken kopacal hissi verdi bana. Ayrıca mikrofonu yok. Bunlar sizin için önemli kriter değil ise tercih etmenizi öneririm.
Fiyatı indirimler ile 130 TL civarlarına düşüyor. Ben 2 ay önce 150 TL bandından sipariş vermiştim.
İyi günler :)

Merhaba,
Sennheiser CX 300-II Precision Siyah Kulakiçi Kulaklık Fiyatı bu modeli tercih edebilirsiniz.
Daha önce kullanıp iade ettim.
Ses kalitesi gayet iyi, tatminkar.
Kablosu ince ve asimetrik. Cebimden çıkarırken kopacal hissi verdi bana. Ayrıca mikrofonu yok. Bunlar sizin için önemli kriter değil ise tercih etmenizi öneririm.
Fiyatı indirimler ile 130 TL civarlarına düşüyor. Ben 2 ay önce 150 TL bandından sipariş vermiştim.
İyi günler :)

Arkadaşların attığı Sennheiser ürünü kullanıyorum. Gayet memnunum fakat sadece bass için alıyorsanız kesinlikle tatmin olmazsınız.

O model için nirvanaya çıkaranlarda var , yerin dibine sokanda var emin olamadım şimdi alsammı almasammı.

Bide aklıma Xiaomi Hybrid Pro girdi o nasıldır sizce ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı