Müzik, video için 150-200 TL kulak içi kulaklık önerisi

Gılgamış

Decapat
Daha fazla  
Telefonuma kulaklık alacağım ve ne alacağımı hiç bilmiyorum aklımda marka olarak Philips ve Sony var fakat daha iyi olur dediğiniz bir marka varsa belirtirseniz sevinirim. Üstte belirttiğim gibi müzik dinlemek için ve video izlemek için daha çok video izlemek için. Bütçem 150-200 TL. Kablolu 1. tercihim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonuma kulaklık alacağım ve ne alacağımı hiç bilmiyorum aklımda marka olarak Philips ve Sony var fakat daha iyi olur dediğiniz bir marka varsa belirtirseniz sevinirim. Üstte belirttiğim gibi müzik dinlemek için ve video izlemek için daha çok video izlemek için. Bütçem 150-200 TL. Kablolu 1. tercihim.

Xiaomi'nin çok iyi 200 TL civarı kulaklıkları var.

Peki önerdiğin bir modeli var mı?

Var. Earbuds Basic 2 Ama onunda fiyat iyicene yükselmiş. Bakılırsa şu Trendyol'da satılan çakma airpodlarda iyi diyebilirim ses kalitesi olarak bayağı geliştirmişler "çakmayı bile."

Var. Earbuds Basic 2 ama onunda fiyat iyicene yükselmiş. Bakılırsa şu Trendyol'da satılan çakma airpodlarda iyi diyebilirim ses kalitesi olarak bayağı geliştirmişler "çakmayı bile."

Telefonum iPhone değil, bir de replikayı çok sevmiyorum. Ama teşekkürle.
MI True Wireless Earbuds Basic 2 Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu replika mı acaba? Ve yanlış anladınız galiba kabloluyu tercih ederi genelde.

Telefonum iPhone değil, bir de replikayı çok sevmiyorum. Ama teşekkürle.
MI True Wireless Earbuds Basic 2 Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu replika mı acaba?

Sakın Trendyol'dan falan alma bu kulaklığı. Hepsi çakma şaka yapmıyorum nedense bu kulaklığı Online'den alırsan yandın. Şahsen bende replikayı çok sevmem ama bu yeni çıkanlar böyle birine hediye niyetine alınabilecek versiyonlarından "yani çaktırmıyor çakma olduğunu"

Sakın Trendyol'dan falan alma bu kulaklığı. Hepsi çakma şaka yapmıyorum nedense bu kulaklığı Online'den alırsan yandın. Şahsen bende replikayı çok sevmem ama bu yeni çıkanlar böyle birine hediye niyetine alınabilecek versiyonlarından "yani çaktırmıyor çakma olduğunu"

Tamam anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı