MUGELLO 3060 Ti sistem ve VG247Q1A monitör alınır mı?

Zaileen

Hectopat
Daha fazla  
Açıkçası önüme gelen ilk seçenekleri atıyorum. Uzun zamandır piyasadan haberim yok sınav sağ olsun. Kasayı yükseltip almayı düşünüyorum. İşlemciyi AMD Ryzen 5 5600X MPK'ya, ekran kartını stok tükenmezse RTX 3060 Ti TUF Gaming'e, M.2 SSD'yi de Kingston NV2'ye yükseltmeyi düşünüyorum. Sizce alınır mı? Başka önerileriniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

İmkanınız varsa elinizi çabuk tutun bence. Uçuyor fiyatlar maalesef.

Saf oyun için kullanmayacaksanız, monitör için IPS monitör bakmak daha iyi bence. 144HZ 1 MS gibi, biraz fark edecektir ama renkler vs. daha iyi olacaktır, modelin yorumlarına bakılabilir.

Özelleştirme ile daha yüksek bir fiyata gelir. Bütçe ne kadar ?
Kasa için 20 civarı monitör de 3 4 civarı.

İmkanınız varsa elinizi çabuk tutun bence. Uçuyor fiyatlar maalesef.

Saf oyun için kullanmayacaksanız, monitör için IPS monitör bakmak daha iyi bence. 144HZ 1 MS gibi, biraz fark edecektir ama renkler vs. daha iyi olacaktır, modelin yorumlarına bakılabilir.
Monitörden pek anlamıyorum daha kaliteli diyorsanız onu seçeceğim HZ önemli değil pek dark souls falan oynuyorum zaten. Teşekkür ederim.

Kasa için 20 civarı monitör de 3 4 civarı.

Monitörden pek anlamıyorum daha kaliteli diyorsanız onu seçeceğim HZ önemli değil pek dark souls falan oynuyorum zaten. Teşekkür ederim.
O paraya 3060Ti almayin. 6700xt sistem alsanız daha iyi. Zorlansa bir 6800 sistem ortaya çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı