Muğla bilgisayar mühendisliği nasıl?

Muğla ya yakın olması şart. Neresi iyi?
15 bin ile YTÜ iyi, Marmara iyi.
Muğla'ya yakın olacak diyorsanız gitsin. Yapacak bir şey yok.
Oturduğunuz ilçeye göre Akdeniz nispeten yakın olabilir ama evde kalması çok zor olur o durumda. Evde kalmadıktan sonra İstanbul yerine Antalya'ya gitmenin herhangi bir mantığını göremiyorum ben.

15 bin ile YTÜ iyi, Marmara iyi.
Muğla'ya yakın olacak diyorsanız gitsin. Yapacak bir şey yok.
Oturduğunuz ilçeye göre Akdeniz nispeten yakın olabilir ama evde kalması çok zor olur o durumda. Evde kalmadıktan sonra İstanbul yerine Antalya'ya gitmenin herhangi bir mantığını göremiyorum ben.

Maddi durumdan dolayı eve yakın olması iyi olurdu. Şart değil tabii ki de. Siz nerede okuyorsunuz?

Ben sağlık sorunlarım nedeniyle leş gibi yerde okuyorum, sen bana bakma.
Ek bir sorun yoksa yaptığı sıralamaya göre en uygun devlet üniversitesine gitmesi en iyisi olacaktır.
Sağlık, maddi vb. sorunlar nedeniyle Muğla'da kalması gerekirse yapacak bir şey yok. Ucunda ölüm yok sonuçta.

Ben sağlık sorunlarım nedeniyle leş gibi yerde okuyorum, sen bana bakma.
Ek bir sorun yoksa yaptığı sıralamaya göre en uygun devlet üniversitesine gitmesi en iyisi olacaktır.
Sağlık, maddi vb. sorunlar nedeniyle Muğla'da kalması gerekirse yapacak bir şey yok. Ucunda ölüm yok sonuçta.

Son bir sorum olacak o zaman. Mezun olduktan sonra iş bulabilir mi? İş bulma kaygısı olur mu?

Geri
Yukarı