Muhabbet kuşu dışarı çıkarttığımda başka yerlere uçuyor

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar kuş 2 aylık erkek. Alalı 2-3 hafta oldu. Kafesteyken elime alıyorum bazı kendi çok çıkmak istiyor. Ama dışarı çıkarttığımda saatin üstüne konuyor ya da dolabın üstüne. Diyorum yüksekte olmayı seviyor. Ama bana gelmiyor. Gel komutunu nasıl öğretirim. Yulaf ya da dal darı mı almalıyım? Yoksa başka nasıl öğretirim? Atıyorum saatin üstünde elimi götürüyorum. Gel dediğim an geliyor. Hiç korkmuyor. Onu anlıyorum. Ama yanımda durmuyor. Sıkıntı o. Yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşlar kuş 2 aylık erkek. Alalı 2-3 hafta oldu. Kafesteyken elime alıyorum bazı kendi çok çıkmak istiyor. Ama dışarı çıkarttığımda saatin üstüne konuyor ya da dolabın üstüne. Diyorum yüksekte olmayı seviyor. Ama bana gelmiyor. Gel komutunu nasıl öğretirim? Yulaf ya da dal darı mı almalıyım? Yoksa başka nasıl öğretirim? Atıyorum saatin üstünde elimi götürüyorum. Gel dediğim an geliyor. Hiç korkmuyor. Onu anlıyorum. Ama yanımda durmuyor. Sıkıntı o. .

Meyveyle yapabilirsin forumda bir arkadaş öyle yapıyordu belli bir süre sonra meyve verceğini sanıp eline direk geliyormuş herhalde.

Geri
Yukarı