Muhabbet kuşu evde 3 gün yalnız kalabilir mi?

Evde muhabbet kuşu bakıyorum bu bayram da 3 günlüğüne yazlığa gideceğiz tüm ailecek kuşu evde bırakmayı düşünüyoruz 3 günlüğüne yalnız kalacak. Muhabbet kuşu evde 3 gün yalnız kalabilir mi? Yalnız kalırsa ne olur?

Yemi suyu Full olduğu ve kafesi açık olduğu sürece sorun olmaz. Kalabilir zaten kafesin içerisinde oyuncakları falan varsa daha iyi olur.

Evde muhabbet kuşu bakıyorum bu bayram da 3 günlüğüne yazlığa gideceğiz tüm ailecek kuşu evde bırakmayı düşünüyoruz 3 günlüğüne yalnız kalacak. Muhabbet kuşu evde 3 gün yalnız kalabilir mi? Yalnız kalırsa ne olur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3.günün sonunda bu olabilir. 🤣

Yanımızda götürmüyoruz yazlıkta bakma fırsatımız yok çok kalabalık olacak bayramdan dolayı bir sürü insan misafir falan geliyor bir de tüm aile gelecek eve bırakacak kimse yok.
Kuşu çıkarmak tehlikeli zaten hocam. Ufacık bir rüzgar yese hasta olur. En iyisi 3 gün evde kalsın. Götürme imkanın olsa da götürme derdim.

Yanımızda götürmüyoruz yazlıkta bakma fırsatımız yok çok kalabalık olacak bayramdan dolayı bir sürü insan misafir falan geliyor bir de tüm aile gelecek eve bırakacak kimse yok.

Ne gibi küserse ne olur?
Bırakın hocam bir şey olmaz. Biraz naz yapar hocam. Sevgilinize yüz vermediğinizde trip atar ya, ondan işte.

Geri
Yukarı