Muhabbet Kuşu İshal Oldu

DeathByKitty

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar herkese. Muhabbet kuşum ishal olmuş. Herhangi bir halsizliği yok ama kafesine baktığımda dışkısı tane tane değil. Ama kuş gayet enerjik ötüyor kafesinde oynuyor. İshalliğin kuşlarda ölüme yol açtığını duydum. Çok korkuyorum. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bol yeşillik vermeyin. Hani ballı çubuklar oluyor ya markette onlarla besleyin birkaç gün, ben öyle yapıyordum eskiden.

Benim de zamanında muhabbetim öyle ölmüştü ama o zaman deneyimsizdik tabi. Şimdi başta o ballı çubuklardan al yesin. Yemliğinin içine patates koy bir parça onu da yesin. Bu arada yeşillik verme sakın. Kendi yemiyle beslensin. İnşallah ölmez.

Bir veterinere götürün, sorun soruşturun. Avidiare kuş ishali için kullanılan bir ilaçtır. Bu tarz bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim. Kesinlikle bilinçsizce kullanmayın, hangi ilacı ne şartlarda kullanmanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı