Advertisement

Muhabbet kuşu nasıl alıştırılır?

aytuncumsubisey

Attopat
Kardeşimin doğum günü ayağına annemin arkadaşları kardeşime muhabbet kuşu almış. Reis agresif. Bize saldıramayacağını anlayınca kafesi gafalıyor. Reisi bahçeye çıkardım geçen sevindi. Her şey güzel dedim bir gideyim ön bahçeye babama bakayım. Sonra geri dönerken yine sinirlenmişti. Allah rızası için bir çözüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Kardeşimin doğum günü ayağına annemin arkadaşları kardeşime muhabbet kuşu almış. Reis agresif. Bize saldıramayacağını anlayınca kafesi gafalıyor. Reisi bahçeye çıkardım geçen sevindi. Her şey güzel dedim bir gideyim ön bahçeye babama bakayım. Sonra geri dönerken yine sinirlenmişti. Allah rızası için bir çözüm.

Hocam reis'in fotoğrafını alabilir miyim? Portre olarak. Yaşını ve cinsiyetini öğrenmemiz lazım en başta çünkü. :D

eXKlinE

Picopat
Hocam reis'in fotoğrafını alabilir miyim? Portre olarak. Yaşını ve cinsiyetini öğrenmemiz lazım en başta çünkü. :D
Muhabbet kolay eğitilir diye biliyorum
reis almadan önce ben herzaman kuşun hal ve hareketlerine bakarım

KS
KS
aytuncumsubisey

aytuncumsubisey

Attopat
Hocam reisin fotoğrafını alabilir miyim? Portre olarak. Yaşını ve cinsiyetini öğrenmemiz lazım en başta çünkü. :D
Böyle dallama gibi Liverpool kaçına bakıyo yine sinirli.

Dosya Ekleri

• 8B3D95C5-721B-42AB-9C63-51FF456F1429.jpeg
    8B3D95C5-721B-42AB-9C63-51FF456F1429.jpeg
    161,7 KB · Görüntüleme: 25
Yukarı