Muhabbet kuşum evden kaçtı

Mactavishgg

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Henüz yavruyken sahiplendiğim muhabbet kuşum normalde hiç yapmadığı yapmayacağını bildiğim bir şeyi yaptı. Pencere açıktı ve tül çekiliydi fakat hiç anlamadım oradan gittiğini sabah evde aramadık yer bırakmadım tek düşündüğüm o perdenin altından kaçtığı yönünde içim şu anda kan ağlıyor. Kendisine çok bağlıydım seviyordum ama yapacak bir şeyim yok şu anda ve tekrar bir hayvanı sahiplenebileceğimi bundan sonra sanmıyorum.

Kuş yeni kaçtı ise bu videodaki yöntemleri bir deneyin belki bulursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne kadar oldu kaçalı? Fazla uzaklaşmamış olabilir, iyice arayın kuşu. Eğer çevreyi biliyorsa kendi de dönebilir.

Daha önceden yapmadı böyle bir şey 4 saat civarı oldu butun camlar acık dönerse diye
4 saatte uzaklaşmıştır sanırım, üzmek istemem ama muhabbet kuşları doğada fazla hayatta kalamıyor. Balkona çıkıp kuş sesi açın, telefonun sesini de fulleyin. Düşük bir ihtimalde olsa duyabilir.

Çevrede ağaçlık alan varsa bir bakın. Bizimkini gece mahallenin çocukları yandaki parkta bir agaçta bulmuşlar. Bütün gün aradık yoktu, gece evin 20mt uzağında bulundu.

Çevrede ağaçlık alan varsa bir bakın. Bizimkini gece mahallenin çocukları yandaki parkta bir agaçta bulmuşlar. Bütün gün aradık yoktu, gece evin 20mt uzağında bulundu.

Eksik yazmışım, ağaçta gel deyince gelmedi tabii ki, kafesini aşağıya götürüp ağaca astık, içine yeni yem ve su koyduk. Sonradan kendisi geldi girdi içine.

Yeni konular

Geri
Yukarı