Muhabbet kuşum ezildi, ne yapmalıyım?

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Muhabbet kuşum kardeşimin altında kaldı. Çok sert ezilmedi ama biraz tüyleri döküldü. Şu an çok durgun. Uçabiliyor, ses de çıkarabiliyor. Annem "sabaha kadar ölmezse iyi." dedi. Şu anlık kötü gözükmüyor. Kuş sesi açtım arada bir sessiz de olsa onla birlikte ötüyor. Benim elimden bir şey gelir mi? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhabbet kuşum kardeşimin altında kaldı. Çok sert ezilmedi ama biraz tüyleri döküldü. Şu an çok durgun. Uçabiliyor, ses de çıkarabiliyor. Annem "sabaha kadar ölmezse iyi." dedi. Şu anlık kötü gözükmüyor. Kuş sesi açtım arada bir sessiz de olsa onla birlikte ötüyor. Benim elimden bir şey gelir mi? Ne yapmalıyım?
Yarın sabah erkenden hemen en yakın veterinere götür. Bu gece içinse eğer fiziki olarak kanat gövde ayak bilek herhangi bir sorunu yoksa sorun olmaz ama tabii ki kuş zaten strese girmiş bir durumda şu anda birazda rahatlatmak için yanında çok ses çıkarmayın normalde sevdiği ortamda bırakın sevdiği bir oyuncağı varsa onu verin.Çok üstüne gitmeyin.

Kuşa onu yapan kardeşten hayır gelmez, veterinere götürün.

Dostum benim bir abimin kardeşi üstüne düşmüştü hayvan direkt öldü ama keyfi yerindeyse bir şey olacağını düşünmüyorum.

Su anda veterinere götürmelisiniz, kuşlar hassas hayvanlar oldukları için çok müdahalede edilemiyor kendini toplaması için takviye besin-ilaç vereceklerdir. Kısacası olan olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı