Muhabbet Kuşum Kartonpiyerleri Yiyor

WhiteFountain

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 3.5 aydır bende olan bir yakınımdan sahiplendiğim dişi muhabbet kuşum var. Tahminen 1 yaşlarında falan kendiside pek bilmiyordu. Kuşum evdeki kartonpiyerleri yiyor, engellemeye çalıştım ama artık tavana yakın olanlara tutunuyor falan, ne yapabilirim ? Kuşumun sürekli kafes temizliği vesaire bakımını yapıyorum.

20200312_201547.jpg

Arkadaşlar 3.5 aydır bende olan bir yakınımdan sahiplendiğim dişi muhabbet kuşum var. Tahminen 1 yaşlarında falan kendiside pek bilmiyordu. Kuşum evdeki kartonpiyerleri yiyor, engellemeye çalıştım ama artık tavana yakın olanlara tutunuyor falan, ne yapabilirim ? Kuşumun sürekli kafes temizliği vesaire bakımını yapıyorum.

Eki Görüntüle 512953
Bir şey olmaz. Benim rahmetli de kapı yerdi. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizdeki kolay bende cennet papağanı var Allah göstermesin kimseye bana gösterdi türünü bilmiyordum aldım işte düştük bir hataya...

Cennet papağanı kadar inat insandan uzak eğitilmesi zor bir hayvan yok bence hayatımda gördüğüm en zor hayvandır kendisi son 1 yılda zar zor alıştı hayvan alıyorum arabayla köye çıkartıyorum kuş ötsün diyorum güzel güzel ötüyor şehirdeki evime geliyorum elimi uzattığım gibi deşiyor not: Bu kuşlar insanlara zor alışır korkaktırlar ve güvenlerini bir kere kaybettiyseniz alamassınız.

Usta ben kendi kuşuma verdiğim terbiyeden yola çıkarak şunu diyeceğim ya hayvanla saate bir uğraş git takıl ya da kuş sesi aç çıldırsın.

Geri
Yukarı