Muhabbet kuşum yem yemiyor, su içmiyor

NoLie

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba yeni kuş aldım, jumbo cins sultan papağanım dişi çıktı. Muhabbet kuşuma konuşmayı öğreteyim dedim ve kuşu aldım eve geldi. Başta sessizdi. Akşam oldu ses çıkarmaya başladı. Papağanımın yanına gelmeye başladı ama hâlâ yem yemiyordu. Çıkardım kendim yem verdim, sultan papağından korkuyor sandım ve yeni kafese koydum. Yarını bekliyorum. Cevap verir misiniz bir şey olur mu? Çok meraksızım!

Yeni kuş ise normaldir. Ortama alışana kadar kolay kolay bir şeyler yemez ve içmez. Ya da siz görmeden, ortam sakinken yer ve içer. 1 - 2 Gün gözlemleyin duruma göre müdahale edersiniz.

Yeni kuş ise normaldir. Ortama alışana kadar kolay kolay bir şeyler yemez ve içmez. Ya da siz görmeden, ortam sakinken yer ve içer. 1 - 2 gün gözlemleyin duruma göre müdahale edersiniz.

O siz görmeden mutlaka bir şeyler yiyip içer. Merak etmeyin.

Peki diğer sultan papağanım neden ötmüyor bir de bugün saldım nefes nefese kaldı kanatlarını açtı papağan acaba motorla pet shopa gittik çarpımı rüzgar.

Peki diğer sultan papağanım neden ötmüyor bir de bugün saldım nefes nefese kaldı kanatlarını açtı papağan acaba motorla pet shopa gittik çarpımı rüzgar.
Hocam emin değilim de kıskanıyorda olabilir belki. Benimde sultan papağanım var çok bağlı hayvanlar ama rüzgarda çarpmış olabilir. Devam ediyorsa sorunu kanatlı uzmanına gösterin yoksa çevrenizde kanatlı uzmanı Petshopa falanda sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı