Muhabbet Kuşumuz Küfür Ediyor

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de ediyorum ne yani? Kuşlara ırkçılığa hayır! (!) Cidden bunu diyen olur bu dünyada, duyacılardan nefret ediyorum.

Kuş sizden ne duyarsa onu söyler. Haksız değiliz değil mi?

Farklı birisinden alınsa öyle hemen konuşmaz havyan yabancılık çektiği için. Arkadaş uğraşıp küfretmeyi öğretmiş. Biz daha babacık demeyi zor öğretiyoruz. Helal olsun.
Kuşu alalı biraz oldu. Sonradan açıldı.

Ben de yavru bir muhabbet kuşu almayı düşünüyordum, isteğim arttı. 😁 Akrabamızın bir kuşu vardı, omzumuza konup masaj yapıyordu, ne kuşlar var. 😁

Ben de ediyorum ne yani? Kuşlara ırkçılığa hayır! (!) Cidden bunu diyen olur bu dünyada, duyacılardan nefret ediyorum.

Kuş sizden ne duyarsa onu söyler. Haksız değiliz değil mi?
Kuş benim yanımda kalmıyor bana niye kızıyorsunuz 😳. Anneannemlerin yanında.
Videosu var mı? :D
Ev azıcık kalabalık. Şimdilik fotoğrafını atayım.
20201018_182246.jpg

Dişi kuş bu kardeşim fotoğraf çok net değil ama. Çok zor konuşur dişi kuşlar. Yatkın değiller. Sen konuştuğuna emin misin? Buna o küfürleri öğretmek olağanüstü çaba ister.

Rahmetli kuşum geldi konuyu görünce aklıma. Çok güzel konuşuyordu bir sürü kelime öğrenmişti tabi aralarında çiş, kaka gibi kelimelerde vardı kuzenimin işleri işte. 2 yıl önce bu ay üşütüp hastalandı. Sonucunda 26 Ekim 2018 günü eve geldiğimde kafeste sırt üstü yatarken ölü buldum. Çok severdim kendisini. 7 yaşındaydı daha.
6d384249c8d0938ef5cfe1d20d0361db.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı