Muhabbet kuşunda konuşturucu yem gerçekten işe yarar mı?

Hocam dikkat edin inşaat sesi gibi seslerden uzak tutun kuşu bir kere öğrenirse kurtaramazsınız, benim ve arkadaşımın muhabbet kuşu bozuk radyo gibi dolaşıyordu ortalıkta.

Vallahi babaannemin yanında televizyon açık her zaman, umarım çok problem yapmaz :D

O zaman cicikuş ve aşkım desem YouTube'a yüklediğim kayıtta ve döngüye alsam iyi olur mu bu 2 kelime?
Olur ama bunu YouTube'dan ziyade sizin yapmanız daha iyi olur. Hem alışır, ısınır hem de sizi gördüğünde söylemeye başlar bu kelimeleri, telefonu değil.

Olur ama bunu YouTube'dan ziyade sizin yapmanız daha iyi olur. Hem alışır, ısınır hem de sizi gördüğünde söylemeye başlar bu kelimeleri, telefonu değil.

Hocam zaman buldukça 5 10 dakika söylüyorum, ancak 1 saat başında duramam ne yazık ki.

Hocam zaman buldukça 5 10 dakika söylüyorum, ancak 1 saat başında duramam ne yazık ki.
1 saat durmana gerek yok, 5-10 dakika oldukça yeterli bir süre. Akışına bırak, bir gün pat diye "cicikuş" dediğini duyarsın. :D
Beklentiye girersen daha çok beklersin.

Erkek mi dişi mi?

1 saat durmana gerek yok, 5-10 dakika oldukça yeterli bir süre. Akışına bırak, bir gün pat diye "cicikuş" dediğini duyarsın. :D
Beklentiye girersen daha çok beklersin.

Erkek mi dişi mi?

Erkek, dişiler konuşmuyor diye biliyorum. Zaten son zamanlarda ben duymasamda annem 1 2 kez cicikuş dediğini duymuş, daha doğrusu yarısını falan demiş demeye çalışmış.

Geri
Yukarı