Muhabbet kuşunun uyuması için yeri değiştirilmeli mi?

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar muhabbet kuşu salonda bulunuyor biz de geç saatlere kadar televizyon izliyoruz bir de dün kardeşim televizyonu açık unutmuş gece 3'te fark edip kapattım. Rahat uyuması için saat 10'da kendi odama alınır mı? Bir yerden okudum yer değiştirmek strese sokuyormuş, sizce geceleri yerini değiştirmek bir sorun oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar muhabbet kuşu salonda bulunuyor biz de geç saatlere kadar televizyon izliyoruz bir de dün kardeşim televizyonu açık unutmuş gece 3'te fark edip kapattım. Rahat uyuması için saat 10'da kendi odama alınır mı? Bir yerden okudum yer değiştirmek strese sokuyormuş, sizce geceleri yerini değiştirmek bir sorun oluşturur mu?

Bizimki oda oda geziyor hiç stress de değil. Ayrica karanlik ortamda bulunsunki rahat uyuyabilsin. Gürültülü ortamlarda uyuyamaz. Rahatsız olur.

Akşam 8 den sonra onu daha sakin bir odaya koy. Uyku düzeni bozulunca kafayı yiyor kuşlar. Geceleri falan öterek bağırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı