Muhabbet kuşunun yumurtası sıkışmış olabilir mi?

Yumuşatıcı olarak zeytinyağı dışında bir şey önermiyorlar, diğer yağların donma ihtimali var sanırım o yüzden. Kaç gün dayanabilir o konuda ben bilgi bulamadım.
Hocam şimdi muhabbet kuşları üretimi yapan bir arkadaşa sordum, kuşun poposuna 2-3 damla yağ dökün, yumurtayı kendisi çıkarsın dedi. Deneyeceğim.

@Mert Can Urcan @Rieuxx hocam kuş nihayet yumurtayı kendi kendine çıkarttı. Yanıtlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam şimdi muhabbet kuşları üretimi yapan bir arkadaşa sordum, kuşun poposuna 2-3 damla yağ dökün, yumurtayı kendisi çıkarsın dedi. Deneyeceğim.

@Mert Can Urcan @Rieuxx hocam kuş nihayet yumurtayı kendi kendine çıkarttı. Yanıtlarınız için teşekkürler.
Evdeki muhabbet artacak desene :) geçmiş olsun, sevindim.

Geçmiş olsun hocam çok sevindim 😄. Nice nice yavruları olur umarım.

Konu zamanı geçmiş gibi ama genelde 2 günde 1 yumurta atarlar bazen 2 3 4 günde bir attığı bile olabiliyor bütün yumurtalar 2 2 2 olmayabilir 2 3 2 3 3 gibi de olabilir aralıkları fotoğraflar normal gözüküyor gibi hadi bakalım keyifli bebiş sevmeler gelsin.

Geri
Yukarı