Muharrem ince "Ben bu ülkeyi karşılıksız sevdim" diyerek gönderi paylaştı

Mansur Yavaş'ın sürpriz yapıp zafer ve memleket partisi ittifağına katılmasını bekliyorum.Ülke için gerçekten çalışan muhalefetin olması güzel.
Ne o ne bu. Bu ülkeye çok acil feminist bir yönetici gelmeli. Ülkeye değil tüm dünyaya feminist yöneticiler gelmeli. Yoksa gerisi hep klasik siyasetçi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında ince en iyi aday şu an ama partisi barajı geçemeyecek yüksek ihtimalle. Herkes iyi yönetene kadar iktidarda kalmalı. Artık yönetemiyorsa gönderilmeli. Kimse ölene kadar iktidarda kalmamalı.

Barajı geçemezse oy vermemişim gibi oluyor. Bu da malum partiye yarar, kimseye faydası olmaz neticede. :)
Cumhur ittifakı yüzde 51 oyu olmadığı sürece senin cumhur ittifakı dışında herhangi bir partiye oy vermen bir şeyi değiştirmiyor. Millet ittifakı sırf oy kaybetmemek için böyle şeyler ortaya atıp seçmeni kendi tarafına çekmeye çalışıyor.

Maksimum TR Genci.
Kendi görüşün dışında kalan görüşler senin için tek eleştiri sebebi sanırım.

Bu seçim partisi büyük ihtimalle barajın altında kalacak maalesef. Verdiğimiz oylar boşa gidecek yani. Sonraki seçim barajı geçebileceğini düşündüğüm için o zaman vereceğim.

Feministler gelirse şu anki halimize şükrederiz. Kalsın mümkünse. Bize vatansever yöneticiler lazım.
Feministler vatansever olamıyor mu? Çok yanlış yorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı