Ümit Özdağ: Adayımız Muharrem İnce

Örnek amaçlı anlattım. Hala oy bölünürse AKP'nin kazanacağına inananlar varda.
İlk turda tüm partiler seçime girecek zaten oy bölme durumu yok. Hatırlarsan Akşener de Muharrem'in yanında seçime girdi ilk turda. Hem altılı masada isteyen her parti seçime girecek ilk turda.

İlk turda tüm partiler seçime girecek zaten oy bölme durumu yok. Hatırlarsan Akşener de Muharrem'in yanında seçime girdi ilk turda.

Bunu bilmeyenlere anlatıyorum. Çünkü gerçekten bilmeyen çok büyük kesim var. Tavsiyem bu durumu herkese anlatmanız. Çünkü CHP veya AKP haricinde verilen her oyun çöpe gittiğini düşünüyorlar.

Bunu bilmeyenlere anlatıyorum. Çünkü gerçekten bilmeyen çok büyük kesim var. Tavsiyem bu durumu herkese anlatmanız. Çünkü CHP veya AKP haricinde verilen her oyun çöpe gittiğini düşünüyorlar.
Ben ilk tur kim çıkarsa çıksın Muharrem'e atacağım ikinci tur da millet ittifakına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haber kaynağı:

Ümit özdağ ve muharrem ince öz başkanlarım.

Tamam istediğini destekle, pkk militanını anıyor dedin, mesajı değiştirdin, git o zaman barzaniye kırmızı halı serip, öcalanı ipten kurtaran, andımızı kaldıran mhp-akp bunları destekle, güvendiğiniz kişiler bunlar.
Akp-Mhp yaparsa vatan için millet için. Diğerleri yaparsa vatan haini ş*r*fsiz.

Geri
Yukarı