Muhteşem Cuma İndirimleri

yunus doğruu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 29 Kasım muhteşem Cuma İndirimleri sizce gerçekten verimli olacak mı? Geçen seneki indirimlerde alışveriş yapan arkadaşlar aldıkları bilgisayar parçasının indirimsiz fiyatıyla indirimli fiyatlarını yazarak fikrini belirtirse sevinirim. Eğer arada gerçekten beklemeye değecek bir fark olduğunu görürsem bende alışverişimi bu tarihe erteleyeceğim, fakat doyurucu bir indirim olmamışsa ikinci el alışverişe yöneleceğim. Bu yüzden yorumlarınız benim için önemli.

Bilmiyorum ama güzel fiyatlar olabilir. Daha geçen Msi B450 Gaming Plus MAX 750 tl'den 650 tl'ye düştü. Bence güzel indirimler olur ama bakmak lazım.

Bilmiyorum ama güzel fiyatlar olabilir. Daha geçen Msi B450 Gaming Plus MAX 750 tl'den 650 tl'ye düştü. Bence güzel indirimler olur ama bakmak lazım.
Benim de takip ettiğim bir ekran kartı var. Vatan Bilgisayarda fiyatı 830 lira. İndirim gününde sağlam indirim yapılırsa bu ürünü almayı düşünüyorum fakat boşa da beklemek istemiyorum. Çok birşey inmezse ikinci el alacağım.

Bende takipteyim.Baktığım birkaç mause modeli var iyi fiyata düşerse alabilirim

Merhaba. 29 Kasım muhteşem Cuma İndirimleri sizce gerçekten verimli olacak mı? Geçen seneki indirimlerde alışveriş yapan arkadaşlar aldıkları bilgisayar parçasının indirimsiz fiyatıyla indirimli fiyatlarını yazarak fikrini belirtirse sevinirim. Eğer arada gerçekten beklemeye değecek bir fark olduğunu görürsem bende alışverişimi bu tarihe erteleyeceğim, fakat doyurucu bir indirim olmamışsa ikinci el alışverişe yöneleceğim. Bu yüzden yorumlarınız benim için önemli.
Bence bu sefer çok ciddi indirimler olacaktır. Beklemekte fayda vardır.

Turkiyede hep hile yapıyorlar önceki gün fiyatları arttırıp sanki yüzlerce lira indirip yapılmış gibi gösteriliyor. Yaptıkları en fazla %10 gibi bir oran halbuki Black friday de yurt dışında en az %65 ve %75 oranında indirimler yapılıyor. Yabanci sitelerden Aliexpress, Amazon gibi yerlerden fırsat yakalamak lazım. Hepsiburada, N11 gibi sitelerden mucize indirimler beklemeyin.

Geçen sene 29 Kasım dışında neredeyse 45 günde bir iyi indirimler yapıldı. Gerek yüzde 18 Kdv olsun gerek belli marka model ürünler olsun. Fakat bu sene geçen seneki gibi çok indirim göremedim. Yapılan indirimler de öyle göz boyamalık yani fiyatları takip ettiğim için beni tatmin eden indirimler değildi diyeyim. Bu sebeple 29 Kasım için umutluyum büyük indirimler olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı