Multiman donuyor

Astaryus

Hectopat
Yakın zamanda ısıtarak tamir ettiğim PS3'ü kırdım. Multianmdan fan hız ayarı yapacaktım ancak Multiman bir kez açıldı sorunsuz şekilde. Tekrar açmak istediğimde ise maalesef açamıyorum. Tıklıyorum açılır gibi oluyor ve siyah ekranda kalıyor, çözümü nedir arkadaşlar?

MultiMAN ile fan ayarı yapamazsın. WebMAN mod ve ya TempMON ile yapabilirsin. WebMAN mod ile nasıl yapıldığına dair rehberim mevcut.

Multiman ile fan ayarı yapamazsın. Webman mod veya tempmon ile yapabilirsin. Webman mod ile nasıl yapıldığına dair rehberim mevcut.

Hocam 10 saattir webmanı Multiman sanıyorum halletim şimdi. Bir de hocam tüm uygulamalar güncel olmasına rağmen webmana ya da multimana girince donuyor siyah ekran kalıyor, ne yapmam gerek?

Multiman ile fan ayarı yapamazsın. Webman mod veya tempmon ile yapabilirsin. Webman mod ile nasıl yapıldığına dair rehberim mevcut.

Vide hoxam dediğiniz ayarları yapmama rağmen fam sesi değişmedi, CPU hala 83 derece.

Hocam 10 saattir webmanı Multiman sanıyorum halletim şimdi. Bir de hocam tüm uygulamalar güncel olmasına rağmen webmana ya da multimana girince donuyor siyah ekran kalıyor, ne yapmam gerek?

Bir de hoxam dediğiniz ayarları yapmama rağmen fam sesi değişmedi, CPU hala 83 derece.

Hocam o zaman Jailbreak işleminde bir terslik var. HEN ile mi Jailbreak yaptın?

Yeni konular

Geri
Yukarı