Multiman nedir?

Bence super slim daha mantıklı. İnce kasası olduğu için hiç ısınmıyor. Ben de super slim kullanıyorum ve gayet memnunum. Super slim öneririm.
Bide merak ettiğim bişe var cihazı kırdıktan sonra youtubeye girebilir miyim
Bence super Slim daha mantıklı. İnce kasası olduğu için hiç ısınmıyor. Ben de super Slim kullanıyorum ve gayet memnunum. Super Slim öneririm.

Çok bir fark olacağını sanmıyorum ama süper Slim de güzel sadece SLI'min kasası daha sağlam sanırım.

Bide merak ettiğim bişe var cihazı kırdıktan sonra youtubeye girebilir miyim
Evet girebilirsin. Benim cihazım da kırık ve youtube neftlix hepsine girebiliyorum. Bu arada eğer slim alacaksan cfw kurmanı tavsiye etmem. Cfw de psn den ban yeme ihtimalin çok yüksek. Hen playstation sistemini falan çok kurcalamaz ama cfw öyle değildir. O yüzden cfw kurarsan psn ye girdiğin gibi ban yersin. Ben de hen kurulu ve ben gta online a dahi girmiştim ve hiç ban yememiştim. Ancak PS3 için GTA ONLİNE sunucuları kapandı maalesef.

Evet girebilirsin. Benim cihazım da kırık ve youtube neftlix hepsine girebiliyorum. Bu arada eğer slim alacaksan cfw kurmanı tavsiye etmem. Cfw de psn den ban yeme ihtimalin çok yüksek. Hen playstation sistemini falan çok kurcalamaz ama cfw öyle değildir. O yüzden cfw kurarsan psn ye girdiğin gibi ban yersin. Ben de hen kurulu ve ben gta online a dahi girmiştim ve hiç ban yememiştim. Ancak PS3 için GTA ONLİNE sunucuları kapandı maalesef.
Tamam hen kurduktan sonra Multiman yüklicem öyle demi

Bide aklıma takılan bi konu daha var gta 5 i 30 fps oynatıyormuş sanırım.Oynanışta sorun oluyormu
Hocam değişiyor. Arada sırada kasma olabiliyor. 30 Fps sabit diyorlar ama bence öyle değil. Sistem çok ısınmamışsa 60 fps gibi hissettiriyor. Yerinden yerine değişiyor oyunda. Sistem çok ısınırsa 20 fps e bile düşebilir. Eğer temiz bir cihaz alırsan sorun olmaz.

Hocam değişiyor. Arada sırada kasma olabiliyor. 30 Fps sabit diyorlar ama bence öyle değil. Sistem çok ısınmamışsa 60 fps gibi hissettiriyor. Yerinden yerine değişiyor oyunda. Sistem çok ısınırsa 20 fps e bile düşebilir. Eğer temiz bir cihaz alırsan sorun olmaz.
Tamam saol cevapladığın için

Hocam arkadaşımızın dediğini okumadınızmı? Super slim cihaz diyor super slim cihazlar cfw yemiyor. O yüzden mecbur hen kurmak zorunda.
Dumamışım beni düzelttiniz için teşekkür ederim
Cfwde hen gibi şu an ban olayı nerdeyse kalktı Sony ps3e bakmıyor artık sorun olmaz cfwde

Geri
Yukarı